2000-2001 | 8622 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e divisie X10 4D 03 | 3 | |
2000-2001 | RGB1G | Benjamins 1G | 2 | |
2001-2002 | 832 | Gemengd U10 Afdeling - 3e Klasse C | 1 | |
2001-2002 | RGB1G | Benjamins 1G | 3 | |
2002-2003 | 832 | Gemengd U10 Afdeling - 3e Klasse C | 4 | |
2002-2003 | RGB2G | Benjamins 2G | 5 | |
2003-2004 | RGB3M | Benjamins 3M | 2 | |
2003-2004 | RGB2G | Benjamins 2G | 3 | |
2004-2005 | RGB3L | Benjamins 3L | 2 | |
2004-2005 | RGB2G | Benjamins 2G | 2 | |
2011-2012 | RG03G | 3e klasse gemengd U10 | 4 | |
2011-2012 | 8619 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e divisie X10 3D 04 | 5 | |
2012-2013 | 3748 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse Zeeland | 5 | |
2012-2013 | ZX102C | 2e klasse gemengd U10 | 2 | |
2013-2014 | 6245 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie D | 4 | |
2013-2014 | ZX102C | 2e klasse gemengd U10 | 1 | |
2014-2015 | 7933 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 2e divisie X10 2D 03 | 6 | |
2014-2015 | 6297 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie F | 1 | |
2015-2016 | 6296 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie E | 4 | |
2015-2016 | 8621 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e divisie X10 4D 02 | 2 | |
2016-2017 | 6297 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie F | 3 | |
2016-2017 | 8617 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e divisie X10 3D 02 | 2 | |
2017-2018 | 6296 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie E | 5 | |
2017-2018 | 8621 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e divisie X10 4D 02 | 7 | |
2018-2019 | 6295 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie A | 1 | |
2018-2019 | 8615 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e divisie X10 2D 01 | 4 | |
2019-2020 | 6296 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie E | 2 | |
2019-2020 | 8617 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e divisie X10 3D 02 | 5 | |
2020-2021 | 6296 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie E | 2 | |
2020-2021 | 4982 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse C | 5 | |
2021-2022 | 6245 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie D | 4 | |
2021-2022 | 6904 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e divisie C | 4 | |
2022-2023 | 6296 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 5e divisie E | 1 | |
2022-2023 | 8617 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e divisie X10 3D 02 | 3 | |
2023-2024 | 7937 | Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - 2e divisie X10 2D 07 | 4 | BV Schijndel X10-1 |
2023-2024 | 8621 | Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e divisie X10 4D 02 | 6 | BV Schijndel X10-1 |