Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2001-2002
Nummer:RDH-GJ
Competitie:Hoofdklasse DS
Wedstrijd:High Five VSE 2 - Yellow Sox VSE 1
Datum:17-11-2001 20:00
Sporthal:De Drieburcht
Uitslag:131 - 41
Scheidsrechter:Ramon Kuipers
Scheidsrechter:Yusuf Celik


High Five VSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Myra Lennarts18011333.3 %
6Corine Oprel14202450.0 %
7Jacomijn Kuiper5201333.3 %
9Saskia Koolhof182400n/a
10Ineke van Vlokhoven40000n/a
11Susanne Brands20004580.0 %
13Chantal Heinen31007977.8 %
14Marloes Velthorst12204850.0 %
15Rian Kraaijvanger93100n/a
Totaal: 9131116193259.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen347
Verloren000
Gelijk000
Gespeeld7


Cumulatief High Five VSE 2 t/m 2001-11-17
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Ineke van Vlokhoven6142.33111.83022100.0
Nathalie Smeets155.0022.0001333.3
Saskia Koolhof77310.43142.00132450.0
Rian Kraaijvanger6345.6771.1726875.0
Marloes Velthorst5285.60132.60041233.3
Susanne Brands66310.5020.331101566.7
Myra Lennarts78412.00121.715111668.8
Jacomijn Kuiper78712.43202.86092437.5
Chantal Heinen79814.00182.570283580.0
Corine Oprel714120.14142.000354774.5
Totaal59 (7)62789.5711316.142110816665.1 %
Tegenstander0 (7)27138.7100.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON