Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:6413-2504
Competitie:Vrouwen Senioren Landelijk - Women's Basketball League A
Wedstrijd:Jolly Jumpers VSE 1 - Sportiff Grasshoppers VSE 1
Datum:24-11-2018 20:35
Sporthal:Sportcomplex De Vlaskoel
Uitslag:60 - 85
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:Joris Lamerikx
Scheidsrechter:Edward van Ruiven


Jolly Jumpers VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Anke Waaijer210010.0 %
5Pien Nijhuis05000n/a
6Marly Koelman01000n/a
8Birte Steggink93122100.0 %
9Anke Rikhof61000n/a
10Meike Koelman40000n/a
11Judith Beld5201250.0 %
12Silke Heerts12211333.3 %
13Iris Zwart62022100.0 %
14Laura Steggink84000n/a
15Noƫlle Droste83000n/a
Totaal: 116024261060.0 %


Sportiff Grasshoppers VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Noor Driessen10102540.0 %
5Fleur Kuijt1822101190.9 %
6Iris Govers18146785.7 %
7Ilse Kuijt101022100.0 %
10Ingrid van der Plas6211425.0 %
11Sonja Kuijt82200n/a
12Marieke van Schie42000n/a
13Evelien Lutje Schipholt7103475.0 %
14Deborah Vos41022100.0 %
Totaal: 985139263574.3 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen325
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld7


Cumulatief Sportiff Grasshoppers VSE 1 t/m 2018-11-24 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Sonja Kuijt188.0022.00200n/a
Rosalie Aandewiel3124.0000.004020.0
Alissa van der Plas300.0000.00000n/a
Marieke van Schie5255.00122.4001250.0
Mia Hordijk45012.5071.7555683.3
Gillian Scholten294.5031.5005683.3
Ilse Kuijt55611.2020.40666100.0
Deborah Vos5408.0040.80571163.6
Iris Govers5377.4051.0098988.9
Noor Driessen55911.8051.00182040.0
Evelien Lutje Schipholt5346.8081.600101952.6
Ingrid van der Plas5418.20122.403121963.2
Fleur Kuijt3248.0041.332121392.3
Totaal51 (5)39579.006412.80377411365.5 %
Tegenstander48 (5)30861.6010320.6023476473.4 %


Cumulatief Sportiff Grasshoppers VSE 1 t/m 2018-11-24 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Fleur Kuijt100.0000.00000n/a
Marieke van Schie122.0055.00000n/a
Mia Hordijk2157.5021.003010.0
Rosalie Aandewiel100.0000.00000n/a
Ilse Kuijt2199.5052.5021250.0
Iris Govers2168.0021.00222100.0
Noor Driessen2105.0021.0002450.0
Evelien Lutje Schipholt2105.0084.0002450.0
Ingrid van der Plas22311.5073.5034666.7
Deborah Vos2157.5031.5005771.4
Gillian Scholten2157.5021.00051241.7
Totaal19 (2)12562.503618.0010213855.3 %
Tegenstander18 (2)12763.503718.5014253571.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON