Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2952-Ea
Competitie:Vrouwen U18 Landelijk - 2e Divisie B
Wedstrijd:The Black Eagles V18 1 - Rotterdam Basketbal V18 1
Datum:11-01-2015 13:45
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:56 - 58
Scheidsrechter:Robert Smits
Scheidsrechter:Ron Hovenier


The Black Eagles V18 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Tess Govers00000n/a
5Luca Clercx23000n/a
6Marielle van Rosmalen92122100.0 %
7Britt van den Elzen731010.0 %
8Remi Thewessen22000n/a
10Nanneke Vissers16315771.4 %
11Gaia Swanenberg21000n/a
13Li Huiskamp40000n/a
14Manon Moll144022100.0 %
15Kim Latten02000n/a
Totaal: 105620391275.0 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen448
Verloren213
Gelijk000
Gespeeld11


Cumulatief The Black Eagles V18 1 t/m 2015-01-11 thuiswedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Lisanne Aarts100.0011.00000n/a
Britt Beset5102.0071.4002450.0
Luca Clercx6223.67183.0002450.0
Britt van den Elzen6294.83152.50141040.0
Tess Govers6203.3350.8302450.0
Li Huiskamp4164.0041.00200n/a
Kim Latten5408.00142.80061833.3
Manon Moll57515.00132.601223366.7
Marielle van Rosmalen67212.00162.676101758.8
Gaia Swanenberg591.80102.0001250.0
Remi Thewessen6162.67162.6704666.7
Nanneke Vissers614824.67193.179293876.3
Totaal61 (6)45776.1713823.00198213660.3 %
Tegenstander0 (6)27345.5000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON