Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:3558-KB
Wedstrijd:Be Quick '28 MSE 3 - Volic MSE 2
Datum:04-01-2013 19:00
Sporthal:Gerenlanden
Uitslag:77 - 72
Scheidsrechter:Vincent ten Berge
Scheidsrechter:Jorrit Post


Volic MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Alex Bos12111250.0 %
-Eric Carbijn41000n/a
-Martin Hulst112100n/a
-Bart Janssen23303560.0 %
-Bert Kleijnsma41000n/a
-Hilbert Ykema18102450.0 %
Totaal: 6729261154.5 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen415
Verloren145
Gelijk000
Gespeeld10


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2013-01-04 thuiswedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Laurens van den Brink122.0000.00000n/a
Eric Carbijn351.6741.3301250.0
Patrick van Dompseler561.20102.00000n/a
Kevin Kleyer177.0000.0001333.3
Jorik Dekker199.0044.00100n/a
Gert-Jan Bos11111.0022.0001250.0
Alex Bos2147.0042.0002728.6
Bert Kleijnsma5153.0091.8001250.0
Zeger van Pelt22311.5052.5001333.3
Hilbert Ykema5357.00112.2001250.0
Martin Hulst5428.40132.6044944.4
Jonnie Leutscher46516.2592.2523650.0
Bart Janssen56613.20163.20062326.1
Totaal40 (5)30060.008717.407215935.6 %
Tegenstander0 (5)24949.8000.00000n/a


Cumulatief Volic MSE 2 t/m 2013-01-04 uitwedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jorian van Emous100.0044.00000n/a
Gert-Jan Bos155.0055.0001250.0
Patrick van Dompseler177.0022.001020.0
Alex Bos11212.0011.0011250.0
Klaas-Jan Wallet11515.0022.0005683.3
Bert Kleijnsma5183.6061.20000n/a
Eric Carbijn5275.4071.40100n/a
Zeger van Pelt33010.0082.6711250.0
Martin Hulst4369.00123.0022825.0
Bart Janssen4389.50133.25061931.6
Jonnie Leutscher34214.0072.3304757.1
Hilbert Ykema55811.6071.400101758.8
Totaal34 (5)28857.607414.806306546.2 %
Tegenstander0 (5)35270.4000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON