Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2001-2002
Nummer:B4400-CB
Wedstrijd:BV Lisse VSE 1 - BC Utrecht VSE 1
Datum:11-05-2002 16:00
Sporthal:Sporthal Meerzicht
Uitslag:67 - 75
Scheidsrechter:Gert Huisman
Scheidsrechter:Beatrix Lie-A-Tjam


BC Utrecht VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Suzanne Kromhout24333133.3100.02150.000532143.130.7
5Rebecca Maessen281729444.48337.500n/a1246701511.350
6Miriam Benjamins2302300.000n/a00n/a1720301040
7Tamar Samson1503100.000n/a00n/a031000300
8Dominique Spalburg1011100.000n/a2150.012221031.526.6
10Anouk de Vries20246116.7100.000n/a19135090.814.3
13Leonie de Vlieger321929666.722100.02150.00321032217.380
14Petra Rutgers34831119.100n/a8675.025544085.427.5
15Sandra Horck147233100.0200.02150.000001054.259.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 92005722461634.8 %14535.7 %161062.5 %63122192347947.643


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen358
Verloren111122
Gelijk000
Gespeeld30


Cumulatief BV Lisse VSE 1 t/m 2002-05-11
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Lucette Belfor17502.94422.474183551.4
Marjon de Bruin-Griffioen18744.11452.500203164.5
Marleen Droogh181709.44452.500446369.8
Leonoor Duivenvoorde18844.67301.670223464.7
Antoinette Duivenvoorde17855.00362.120213461.8
Ypke Hemminga1718310.76432.530458155.6
Joke van de Heuvel171549.06684.0029435775.4
Monique Kortman9566.22182.000121963.2
Marijn Neyndorff8243.0030.3862450.0
Melanie Rodewijk17382.24291.7115862.5
Marianne Schuit6599.83162.670152268.2
Ellen Zandbergen8394.8881.000112544.0
Totaal170 (30)178559.5038312.774025841362.5 %
Tegenstander138 (30)216972.3030110.038522434864.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML