Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2002-2003
Nummer:3644-EB
Wedstrijd:BC Utrecht MSE 4 - UBV The Eagles MSE 1
Datum:08-12-2002 13:15
Sporthal:Welgelegen
Uitslag:37 - 66


BC Utrecht MSE 4
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Niels Benoist1030010.0 %
-Maarten koek000020.0 %
-Erik Peters620020.0 %
-Jouke Rypkema21000n/a
54Jene Jasper1101250.0 %
56Hugo Rutgers81200n/a
66Frank Baldi03000n/a
78Sander Glas410020.0 %
83Ferdinand Bogman63000n/a
Totaal: 9371521911.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen000
Verloren549
Gelijk000
Gespeeld9


Cumulatief BC Utrecht MSE 4 t/m 2002-12-08
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Frank Baldi5265.2091.800040.0
Niels Benoist8475.88151.88051631.3
Mike van den Berg7568.00121.71971258.3
Ferdinand Bogman6376.17183.00100n/a
Sander Glas4174.25102.50071643.8
Jene Jasper9677.44222.440132161.9
Maarten koek991.0020.2201520.0
Vico Olling771.00162.291020.0
Erik Peters7628.86152.14241428.6
Hugo Rutgers68113.5071.17851050.0
Jouke Rypkema6254.1771.1703742.9
Totaal74 (9)42347.0013314.78214510742.1 %
Tegenstander14 (9)61368.11283.11972528.0 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML