Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2002-2003
Nummer:5033-CE
Wedstrijd:BC Utrecht MSE 4 - Blue Herons MSE 2
Datum:13-04-2003 16:30
Sporthal:Welgelegen
Uitslag:71 - 57


BC Utrecht MSE 4
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Niels Benoist60000n/a
-Mike van den Berg711010.0 %
-Maarten koek22022100.0 %
-Erik Peters122000n/a
-Jouke Rypkema42000n/a
54Jene Jasper143200n/a
56Hugo Rutgers183200n/a
66Frank Baldi20000n/a
69Vico Olling02000n/a
78Sander Glas4202450.0 %
83Ferdinand Bogman23000n/a
Totaal: 11712054757.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen325
Verloren7613
Gelijk000
Gespeeld18


Cumulatief BC Utrecht MSE 4 t/m 2003-04-13
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Frank Baldi8486.00141.750090.0
Niels Benoist141077.64221.57092733.3
Mike van den Berg1313910.69211.6219203066.7
Ferdinand Bogman10575.70262.6021333.3
Sander Glas7273.86142.00092634.6
Jene Jasper151218.07362.403203164.5
Maarten koek14171.2160.4303933.3
Vico Olling9131.44202.221020.0
Erik Peters121068.83242.00442020.0
Hugo Rutgers1015915.90191.901471741.2
Jouke Rypkema8354.38131.6303742.9
Erik Slump11212.0011.0002633.3
Totaal121 (18)96953.8321612.00437818741.7 %
Tegenstander14 (18)113663.11281.56972528.0 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML