Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2003-2004
Nummer:2218-3
Wedstrijd:BC Shooters VSE 1 - BV Lely Amsterdam VSE 1
Datum:10-01-2004 18:00
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:67 - 89


BV Lely Amsterdam VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Mathilda Parmentier1164300.03266.700n/a01010020.350
5Anna van Lingen1334200.011100.000n/a0101001-1.050
6Linda de Jong12723266.72150.000n/a00010042.970
7Sanne Bakker25505240.0200.011100.023020031.233.6
9Rinske van Schooneveld37826350.000n/a22100.02631101610.158.1
10Marijn Neyndorff156200n/a5240.000n/a02100064.160
11Molly McDowell3722311327.36466.75480.03023111513.857.3
12Marije Kauffman11743266.711100.000n/a130001116.187.5
14Genina Johnson382514375.07571.45480.03402022822.494.7
15Sacha Notebaard10000n/a00n/a00n/a00000000.0
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102008922371540.5 %271659.3 %131184.6 %1120611248659.964


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7310
Verloren257
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief BC Shooters VSE 1 t/m 2004-01-10
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Belinda Bos1215613.00363.0020263281.3
Sharon Bos1215512.92413.425405869.0
Simone Bremer11141.2760.5502450.0
Heather Cusick916218.00202.2211293485.3
Eva de Graaf11121.09100.9102633.3
Karen Heinen1212310.25312.586456371.4
Bettine Heinen8283.50121.50244100.0
Chantal Heinen12403.33383.17081172.7
Lieset van den Heuvel10222.20121.2004944.4
Astrid Jonker571.40102.0001425.0
Winny Koelewijn1070.7070.7003475.0
Angela van de Pol200.0000.00000n/a
Hilda Zwaan11383.45292.64261060.0
Totaal125 (17)113866.9425214.824617023971.1 %
Tegenstander127 (17)113466.7126115.358219929367.9 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML