Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2000-2001
Nummer:7007-CJ
Wedstrijd:BC Utrecht MSE 5 - Break Stars MSE 2
Datum:17-12-2000 16:30
Sporthal:Welgelegen
Uitslag:101 - 64


BC Utrecht MSE 5
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Hans van Egmond13301250.0 %
10Dirk Neuhaus162000n/a
14Jitze Veenstra04000n/a
51Mike van den Berg16403742.9 %
56Hugo Rutgers263022100.0 %
67Bart Rutgers102022100.0 %
88Eef Halewijn2010020.0 %
Totaal: 710119081553.3 %


Break Stars MSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
7Daniel van de Klok10504850.0 %
17Luuk Wieske24342450.0 %
45Dick Brander14313650.0 %
47Joey Vervloet1311010.0 %
58Otto Kubbenga21000n/a
98Aldo Alessie1201250.0 %
Totaal: 664156102147.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen437
Verloren011
Gelijk000
Gespeeld8


Cumulatief BC Utrecht MSE 5 t/m 2000-12-17
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mike van den Berg77110.14101.43171643.8
Jan de Boer100.0000.00000n/a
Otto Bos341.3341.33000n/a
Hans van Egmond2178.5031.5001250.0
Pim van Esschoten4348.50102.5011425.0
Eef Halewijn59619.2030.60081457.1
Mark Hoeben3268.6751.6704580.0
Dirk Neuhaus22412.0052.5002450.0
Bert Roelofs6142.33142.3304666.7
Bart Rutgers7314.4360.8605771.4
Hugo Rutgers79713.86121.710153050.0
Jitze Veenstra461.5061.5002450.0
Jaap Voets55410.80153.000122060.0
Totaal56 (8)49461.759311.6226111254.5 %
Tegenstander50 (8)33541.8811113.8820377748.1 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML