Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2011-2012
Nummer:2194-Ha
Wedstrijd:Magixx Playing for Kidsrights MSE 1 - Donar Groningen MSE 1
Datum:09-04-2012 16:00
Plaats:Arcus Topsporthal
Uitslag:83 - 76
Scheidsrechter:Reinier van der Sluis
Scheidsrechter:Paul van den Heuvel
Scheidsrechter:Barry Peters


Magixx Playing for Kidsrights MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
8Thijs Vermeulen2302200.000n/a00n/a020210-1-2.90
9Lucas Hargrove2926413753.84125.012975.00412212016.858.3
10Markel Humphrey371627457.12150.010550.02412101311.259.7
11Henry Bekkering30747114.311100.022100.003222395.039.4
12Ross Bekkering281657228.64250.08675.03401111510.855.1
14Dimeo van der Horst30835120.02150.06350.0182220116.041.5
14Craig Osaikhwuwu14935480.0100.011100.0250100137.169.9
15Marcel Aarts913100.000n/a2150.02001000-0.926.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a40100000
-Totaal: 82008326471940.4 %14642.9 %412765.9 %1430713958053.153


Donar Groningen MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Alex Wesby25756350.0100.03133.311202074.942.1
5Sergio de Randamie18225120.000n/a200.01210000-0.417
8Jason Dourisseau27959333.3200.033100.0361130136.536.5
9Ties Theeuwkens92111100.0100.000n/a00000010.650
10Max van Schaik10100n/a00n/a00n/a0000000-0.4
11David Bell32162600.07457.16466.71622201410.851.2
12Kevin McCleery72211100.000n/a00n/a0102001-0.8100
13Avis Wyatt3419412866.7200.04375.00502121812.060.3
14Bryan Defares14543133.311100.0200.002121030.951.2
15Thomas Koenis14542150.000n/a6350.022332185.353.9
21Jessey Voorn199333100.03133.300n/a00012085.675
-TEAM00000n/a00n/a00n/a32100000
-Totaal: 112007633482245.8 %17635.3 %261453.8 %11271113133734550


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen101020
Verloren5712
Gelijk000
Gespeeld32


Cumulatief Magixx Playing for Kidsrights MSE 1 t/m 2012-04-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Marcel Aarts3255017.191424.441003.131045250.01.6300n/a0.00653858.51.19538814110328172070.3898.253.512.20
Maurice Acker3191929.6545214.58682.1921910849.33.481464832.91.551149280.72.97156075398012603810.41298.654.417.18
Ross Bekkering2669826.8530011.54943.621387252.22.77682739.71.041127567.02.8854119173204826213480.50221.458.819.54
Henry Bekkering2870625.212679.54863.071216352.12.25942627.70.93946367.02.25598214119413292700.38177.952.115.32
Elias Bish4235.7500.0020.50100.00.00100.00.0000n/a0.00022013020.09-0.50.0-1.05
Kieran Celaire13584.4680.6250.385480.00.31600.00.00200.00.004711261070.120.733.70.54
Lucas Hargrove3184327.1950016.13862.7727713950.24.481354432.61.421249072.62.902916619545655184710.56328.253.621.57
Dimeo van der Horst2349321.43984.26381.65602236.70.96481225.00.52221881.80.7811415210224021020.2156.641.67.28
Markel Humphrey32108133.7851716.16441.3824314559.74.531315038.21.561357757.02.416014920932618155460.51410.359.621.96
Craig Osaikhwuwu262489.54732.81491.88442250.00.8527518.50.19231460.90.5425517631524900.3635.945.011.65
Thijs Vermeulen3272522.661845.75511.59371951.40.591034038.81.25402665.00.8132407220353121790.25126.158.411.86
Jeroen van Vugt11817.3650.4550.45200.00.008112.50.0922100.00.1832546110100.124.823.03.73
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a4968498400000
Totaal289 (32)6425-254679.5662819.62125164651.6 %20.1976725333.0 %7.9173349567.5 %15.4739487512692884124126826130.411758.254
Tegenstander299 (32)6425-246276.9466020.62150775450.0 %23.5653416931.6 %5.2864244769.6 %13.9734684611923363764476628140.441714.653


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF