Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2011-2012
Nummer:3091-60
Wedstrijd:Stepco BSW MSE 1 - Magixx Playing for Kidsrights MSE 1
Datum:30-03-2012 19:00
Sporthal:Almere Poort
Uitslag:67 - 102
Scheidsrechter:Antio Sinterniklaas
Scheidsrechter:John van Dam
Scheidsrechter:Reinier van der Sluis


Stepco BSW MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
-Quincy Treffers5202150.000n/a00n/a0000001150
4Robbie Harman3062100.05240.000n/a03122063.150
5Mitchel Kouwijzer1510200.0200.02150.0011330-2-1.810.2
6Rahmon Fletcher2826212758.35360.033100.00101001916.671
7Yves Rogers701200.000n/a00n/a001000-1-0.80
8Sjors Besseling32928225.04125.022100.032223085.834.9
10Niels Vorenhout21753266.75120.000n/a142010105.243.8
13Donte Minter11305120.000n/a2150.0110200-2-1.525.5
14Yamene Coleman281138562.500n/a4125.0580311179.356.4
15Kenneth van Kempen23246116.700n/a00n/a064150114.916.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a10400000
-Totaal: 102006719491938.8 %21733.3 %13861.5 %112615141516741.844


Magixx Playing for Kidsrights MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Maurice Acker261027342.92150.011100.0021150128.653
6Kieran Celaire60000n/a100.000n/a020200-1-2.10
8Thijs Vermeulen23913266.74125.022100.002110075.557.1
9Lucas Hargrove232427571.46466.73266.70931423626.283.8
10Markel Humphrey312518450.08562.53266.73311602923.872.2
11Henry Bekkering211027457.1200.05240.033012096.744.6
12Ross Bekkering241138450.011100.000n/a141311126.861.1
14Dimeo van der Horst19404250.0200.000n/a11214075.433.3
14Craig Osaikhwuwuomwan16723266.72150.000n/a340100116.270
15Marcel Aarts1123300.000n/a22100.03501017225.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a14000000
-Totaal: 1020010216502652.0 %281346.4 %161168.8 %153991322412989.160


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen527
Verloren101222
Gelijk000
Gespeeld29


Cumulatief Stepco BSW MSE 1 t/m 2012-03-30
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Demario Anderson1220617.17352.9219516973.9
Sjors Besseling252238.92763.0435344477.3
Yamene Coleman2527210.88652.600427754.5
Rahmon Fletcher1313510.38282.158212972.4
Robbie Harman252419.64742.9643445284.6
Kenneth van Kempen231978.57592.573385964.4
Mitchel Kouwijzer231345.83351.5221395176.5
Donte Minter242239.29552.290579063.3
Stefan Mulder100.0000.00000n/a
Joost Padberg20422.10381.90571070.0
Yves Rogers10111.1040.4001250.0
Quincy Treffers341.3310.33000n/a
Niels Vorenhout24873.63441.83174944.4
Totaal228 (26)188872.6251419.7715133849268.7 %
Tegenstander240 (26)204878.7746217.7716436356564.2 %


Cumulatief Stepco BSW MSE 1 t/m 2012-03-30
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Demario Anderson1239432.8320617.17352.921044947.14.08471940.41.58695173.94.2510405020435501870.47140.856.817.29
Sjors Besseling2881229.002539.04843.001134741.61.68893842.71.36594576.31.6133649730374842640.33178.155.510.84
Yamene Coleman2876627.3630911.04752.6823313357.14.7500n/a0.00874349.41.5477209286415422114710.61278.257.019.54
Rahmon Fletcher1649530.9418711.69372.311186151.73.81381128.90.69443272.72.003293222435911620.33118.853.310.17
Robbie Harman2889431.9328410.14812.89953941.11.391565032.11.79695681.22.00136881638312522970.33204.750.511.81
Kenneth van Kempen2560324.122048.16642.561887741.03.088450.00.16593864.41.5242115157314465132900.48170.746.014.96
Mitchel Kouwijzer2643916.881415.42371.42491734.70.65742128.40.81574477.21.697202716334621010.2377.647.68.26
Donte Minter2748517.962579.52622.301799653.63.56100.00.001026563.72.413992131273725213030.62206.957.121.96
Stefan Mulder111.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000000.0000
Joost Padberg2224611.18482.18452.05311135.50.5021523.80.23161168.80.50733401026105460.197.340.70.97
Yves Rogers11625.64111.0050.4512541.70.45400.00.002150.00.09123440020.030.732.6-2
Quincy Treffers4164.0061.5010.255360.00.7500n/a0.0000n/a0.00022000060.383.960.08.19
Niels Vorenhout2741915.521073.96531.96431944.20.70642132.80.7813646.20.2217537023212021270.3069.347.59
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1823187600000
Totaal255 (29)5632-212673.3157919.97117055747.6 %19.2150216933.7 %5.8357739267.9 %13.5226775010173634254756122560.40145755
Tegenstander270 (28)5650-225280.4353619.14119263052.9 %22.5055519234.6 %6.8663741665.3 %14.8629480210963663554267227110.481840.556


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML