Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:1021-IH
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - D.B.V. Rowic MSE 1
Datum:09-03-2013 20:30
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:87 - 69
Scheidsrechter:Guus Brings
Scheidsrechter:Jonathan Willemsen


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Rens van Nuland74033100.0 %
6Robbin van Buul102200n/a
8Raymond van der Heiden13212450.0 %
8Ronald Laros12031250.0 %
9Hamid Belarbi54100n/a
11Ron Borstel5001250.0 %
13Bas de Vries1230010.0 %
15Roel Aarts13434580.0 %
15Luuk van Heereveld103000n/a
Totaal: 9872210111764.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen538
Verloren7613
Gelijk000
Gespeeld21


Cumulatief The Black Eagles MSE 1 t/m 2013-03-09
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Roel Aarts912413.78333.674264755.3
Pacco Ammann5346.80163.20131323.1
Hamid Belarbi6244.00152.50281844.4
Ron Borstel55210.4051.002101471.4
Mike Bouma100.0000.00000n/a
Robbin van Buul11978.82282.552271450.0
Rik de Cort5306.00132.60622100.0
Cas van Gent420.5010.25000n/a
Luuk van Heereveld4328.00112.7511250.0
Raymond van der Heiden9758.33141.569122157.1
Fener Langens451.2510.2501250.0
Ronald Laros4266.5071.7562450.0
Rens van Nuland5285.60142.8011717100.0
Thijs Peeters55911.80173.40071450.0
Pim Pullens133.0011.0001250.0
Jordy Smits4205.00112.7537977.8
Michael Verhart6559.1791.502195236.5
Bas de Vries1119818.00333.000214942.9
Totaal99 (21)155373.9522910.905914428051.4 %
Tegenstander0 (21)169880.8600.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF