Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2013-2014
Nummer:1778-16
Wedstrijd:Lekdetec.nl VSE 1 - Amazone VSE 1
Datum:22-01-2014 20:00
Plaats:Sportcentrum De Schaapskooi
Uitslag:66 - 55
Scheidsrechter:Hjalmar Stoete
Scheidsrechter:Niels van der Steen


Amazone VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jay-Eliza Burgos281429555.600n/a6466.75390143025.060.1
5Lisa de Ruijter27234125.0200.0400.0131200-4-4.012.9
6Angela van de Pol12332150.0100.02150.012100042.038.7
7Lotte Knoops1602100.000n/a00n/a1201012-0.50
9Vera de Ruijter175111100.011100.000n/a02241174.0125
11Roos Hof3518313538.5300.088100.04412121712.746.1
13Melissa 't Jong29429111.100n/a22100.032522064.420.2
15Amanda van Huenen3693300.010330.000n/a06521095.434.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a11400000
-Totaal: 82005519421433.3 %17423.5 %221568.2 %1625281368714940


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen10515
Verloren022
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2014-01-22
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jill Bettonvil1625115.69422.6314314568.9
Loyce Bettonvil1528118.73513.4029648872.7
Lynn Bettonvil3103.3351.6731250.0
Kris Biesters12383.17161.33371450.0
Anouk Biesters3237.6741.332151883.3
Gabriƫlle van den Bosch16996.19352.1917121963.2
Yordi Kathmann161127.00271.692488100.0
Jacobine Klerkx1620012.50322.0013415673.2
Karin Kuijt1624015.00311.9417496971.0
Anne van Vlijmen10141.4070.70133100.0
Laura Westerik9374.11101.11091464.3
Fenne van de Wielen7152.1471.0023650.0
Totaal139 (17)138681.5326715.7112524334271.1 %
Tegenstander125 (17)97957.5922913.474313621164.5 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF