Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2013-2014
Nummer:1798-13
Wedstrijd:Loon Lions VSE 1 - CBV Binnenland VSE 1
Datum:25-04-2014 20:30
Plaats:Indoor Centrum
Uitslag:73 - 93
Scheidsrechter:Edward van Ruiven
Scheidsrechter:Sawina Lauret
Scheidsrechter:Arnoud van Bochove


Loon Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Belinda Bos20944250.011100.022100.0130010127.476.5
5Kim Hartman31405240.0200.000n/a03440020.828.6
7Sanne van Dongen168544100.0400.000n/a00231041.750
9Randell van der Lee351828562.511218.23266.7320230119.144.3
11Molly McDowell3619311436.44250.08562.52430812520.451.3
12Nadine Boesaart19743266.73133.3100.022020052.054.3
13Anete Horelika36646116.7200.044100.014213084.230.7
16Mirthe Meskers10000n/a00n/a00n/a00000000.0
17Keshia Mosley6232150.000n/a100.00111001-0.341
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 92007325432148.8 %27622.2 %191368.4 %91912131616845.347


CBV Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Shari Jeffrey10000n/a00n/a00n/a00000000.0
6Leonie Kooij3244400.0200.06466.7010123192.223.1
7Bianca Barton371548450.0200.077100.0230421138.457.3
8Lisa van den Adel224011100.0100.022100.003111074.669.4
9Zera Butter332949444.48562.566100.01316302317.873.8
11Eline Kasius34313181161.1100.012975.04502213024.163.8
14Linda Appers1611100.0100.02150.013001141.817.4
15Rianne de Roos25925360.000n/a33100.04800112112.571.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a02000000
-Totaal: 82009318462350.0 %15533.3 %383284.2 %123731513510771.460


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen141125
Verloren628
Gelijk000
Gespeeld33


Cumulatief Loon Lions VSE 1 t/m 2014-04-25
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Beau Baars1521014.00684.53130.87331133.30.73411229.30.80151066.70.6761016101251320.1527.642.29.11
Nadine Boesaart3383725.362357.12782.361548857.12.6734411.80.12614777.01.425813118931202623530.42213.954.715.70
Belinda Bos812015.00293.63182.25201050.01.254250.00.254375.00.38415195390460.3825.056.312.13
Nina Burgert2024712.35442.20231.15421535.70.755240.00.1015853.30.40252954191050750.3044.641.011.81
Sanne van Dongen3273122.842357.34662.061696538.52.03731824.70.56655178.51.5917587543484331780.24123.343.410.90
Kim Hartman3094431.4730510.17431.431829853.83.27762532.90.83443477.31.1319809979705383290.35241.455.016.94
Anete Horelika3089129.7043614.53381.2725313453.04.47863540.71.17886371.62.105419124543434025280.59365.657.725.74
Randell van der Lee3393428.3049114.88682.0626512446.83.761926332.81.91835465.11.64599715666735123940.42307.649.721.32
Molly McDowell32104432.6347914.97652.0330615450.34.81621930.60.5914211480.33.563614918512379139106340.61471.655.629.03
Mirthe Meskers2834212.21752.68230.82371643.20.5727829.60.29231982.60.681612281822222790.2356.650.610.94
Keshia Mosley1926313.841326.95382.001225343.42.79100.00.00512651.01.37383876133662980.3762.545.414.51
Ayla Simdorn23819.00115.5063.008450.02.0000n/a0.004375.01.50411150411190.507.756.413.28
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a111611000000
Totaal282 (33)6601-254076.9747914.52159177248.5 %23.3960118831.3 %5.7059543272.6 %13.0934783711844504204003327650.421947.452
Tegenstander221 (33)4225-204261.8837011.2196939540.8 %11.9740311929.5 %3.6136527174.2 %8.212706228921984382815320760.491592.967


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF