Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2201-HA
Wedstrijd:The Black Eagles M12 1 - Almonte M12 1
Datum:14-03-2015 11:45
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:71 - 45
Scheidsrechter:Wendy Berg-Lensen van de
Scheidsrechter:Marieke Lucassen


The Black Eagles M12 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Thijs Meezen206211327.300n/a200.0110000-2-1.125.3
5Artin Rafati15334125.000n/a2150.031111042.130.7
6Nick Voets1803100.000n/a00n/a100100-1-2.20
7Niek Brakkee172011100.000n/a200.012110032.253.2
8Jelte Hoevenaars17200131076.900n/a200.02211302218.272
9Finn van Oers2010113538.500n/a00n/a531000117.938.5
10Sem Doomernik15224125.000n/a00n/a013400-1-1.925
11Tim van Creij2112013646.200n/a00n/a214210119.746.2
12Jesper Verboon15214125.000n/a200.0120100-1-1.320.5
13Maele van Houtert52011100.000n/a00n/a10000032.4100
14Wessel Hoondert1510044100.000n/a22100.0010100108.1102.5
15Youri Dries2222700.0100.022100.0140100-2-3.511.3
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 122007114763343.4 %100.0 %14535.7 %18181113505740.643


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen347
Verloren426
Gelijk000
Gespeeld13


Cumulatief The Black Eagles M12 1 t/m 2015-03-14
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Niek Brakkee11252.27151.36021020.0
Tim van Creij11312.82161.45000n/a
Sem Doomernik11201.82121.0902450.0
Youri Dries11211.91131.1801425.0
Jelte Hoevenaars1027527.50282.801378444.0
Wessel Hoondert9262.8950.560020.0
Thijs Meezen11696.27211.91051926.3
Finn van Oers922024.44192.111385273.1
Artin Rafati1080.80141.4002825.0
Jesper Verboon11585.27151.36042218.2
Nick Voets10181.8090.9002450.0
Totaal114 (12)79766.4216713.9229320944.5 %
Tegenstander0 (12)75162.5800.00000n/a


Cumulatief The Black Eagles M12 1 t/m 2015-03-14
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Niek Brakkee11717.0022.0000.0011100.01.0000n/a0.00200.00.00123110030.182.253.20.14
Tim van Creij12121.001212.0000.0013646.26.0000n/a0.0000n/a0.002134210110.529.746.220.67
Sem Doomernik11515.0022.0022.004125.01.0000n/a0.0000n/a0.000113400-1-0.07-1.925.03.69
Youri Dries12222.0022.0022.00700.00.00100.00.0022100.02.001450100-2-0.09-3.511.3-4.28
Jelte Hoevenaars11717.002020.0000.00131076.910.0000n/a0.00200.00.002241130221.2918.272.036.47
Wessel Hoondert11515.001010.0000.0044100.04.0000n/a0.0022100.02.000110100100.678.1102.511.83
Maele van Houtert155.0022.0000.0011100.01.0000n/a0.0000n/a0.00101000030.602.4100.016.27
Thijs Meezen12020.0066.0022.0011327.33.0000n/a0.00200.00.001120000-2-0.10-1.125.39.62
Finn van Oers12020.001010.0011.0013538.55.0000n/a0.0000n/a0.005381000110.557.938.528.66
Artin Rafati11515.0033.0033.004125.01.0000n/a0.002150.01.00314111040.272.130.716.04
Jesper Verboon11515.0022.0011.004125.01.0000n/a0.00200.00.001230100-1-0.07-1.320.56.88
Nick Voets11818.0000.0033.00100.00.0000n/a0.0000n/a0.001010100-1-0.06-2.20.0-2.20
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a000000000
Totaal12 (13)200-86866.77141.08763343.4 %2.54100.0 %0.0014535.7 %0.38181836111350570.2840.6522
Tegenstander0 (1)0-4545.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000045n/a45


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF