Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2015-2016
Nummer:ZDS1A-BK
Wedstrijd:Barons VSE 2 - Den Dungk VSE 1
Datum:23-01-2016 15:15
Sporthal:De Doelen
Uitslag:50 - 41
Scheidsrechter:Paul Smits
Scheidsrechter:Roelof Hoogstrate


Barons VSE 2
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Félice Becht3201250.0 %
-Fleur Dieleman81044100.0 %
-Liedewei van Dijk-Ratgers1210030.0 %
-Djura Gommers82041233.3 %
-Siga Honcoop630040.0 %
-Sanne Pattirane00000n/a
-Joyce Piels6311425.0 %
-Cynthia van Rooij220020.0 %
-Christel van Rooij00000n/a
-Myrthe Sterk22000n/a
-Claudia Verhoeven-Weterings3101616.7 %
-Eline Verton01000n/a
Totaal: 1250181113729.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen5510
Verloren134
Gelijk000
Gespeeld14


Cumulatief Barons VSE 2 t/m 2016-01-23
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Félice Becht12685.67211.750184242.9
Janneke Brouwers2189.0084.00061060.0
Fleur Dieleman10969.60313.100234748.9
Liedewei van Dijk-Ratgers111019.18211.910132748.1
Cecile Dubois273.5094.501010.0
Djura Gommers9353.89182.000154136.6
Asha Gommers55210.40102.00671838.9
Anouk Goverde3124.0020.6702450.0
Siga Honcoop9465.11212.330102934.5
Julie Jespers100.0000.00000n/a
Sanne Pattirane11211.9170.6404666.7
Michelle Philipsen100.0022.00000n/a
Joyce Piels141258.93271.932114524.4
Cynthia van Rooij10232.30191.90081844.4
Christel van Rooij14251.79241.71051533.3
Myrthe Sterk13372.85231.77092142.9
Emie Stoopen3124.0041.3311250.0
Claudia Verhoeven-Weterings9343.78161.78083125.8
Eline Verton13413.15181.38071353.8
Totaal152 (14)75954.2128120.071014737039.7 %
Tegenstander0 (14)67648.2900.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML