Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:1475-FA
Wedstrijd:Barons X14 1 - The Black Eagles X14 2
Datum:17-12-2016 11:30
Plaats:De Doelen
Uitslag:55 - 33


Barons X14 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-York Belkum40000n/a
-Bram Brouwer610020.0 %
-Justin Dudok000020.0 %
-Timo van Eetveldt01000n/a
-Jan Janssens200020.0 %
-Bryan de Leeuw9001250.0 %
-Thomas Leijten1001425.0 %
-Bink Nijenhuis103000n/a
-Daan Schouwenaar3301250.0 %
-Colin Swinkels20000n/a
-Tygo van der Toorn24000n/a
-Boris Verdiesen16202540.0 %
Totaal: 125514051926.3 %


The Black Eagles X14 2
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Thomas Ham212111100.000n/a00n/a000400-2-2.7100
5Pim Heijckmann17417114.300n/a4250.0000200-6-3.722.8
6Nick Voets3610510550.000n/a00n/a21592062.150
7Patrick van Alebeek22214125.000n/a00n/a02510053.825
9Dexter Burg15305120.000n/a5120.0100310-6-3.320.8
12Stefan de Ridder23331516.700n/a2150.0010200-13-10.49.4
13Justin ten Have356112325.0100.000n/a11421011.423.1
14Jimmy Suters3133700.000n/a6350.002600233.715.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 82003315611321.3 %100.0 %17741.2 %47202342-12-9.124


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen336
Verloren224
Gelijk000
Gespeeld10


Cumulatief Barons X14 1 t/m 2016-12-17
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
York Belkum10222.2020.2002450.0
Bram Brouwer1010510.50141.400153246.9
Justin Dudok10272.70131.3001425.0
Timo van Eetveldt10171.7080.80031030.0
Jan Janssens10353.50111.1001812.5
Bryan de Leeuw10989.80191.900183946.2
Thomas Leijten10303.00181.80061637.5
Bink Nijenhuis10808.00232.30081942.1
Daan Schouwenaar10262.60181.80061735.3
Colin Swinkels7162.2971.0002728.6
Tygo van der Toorn10313.10232.30031127.3
Boris Verdiesen1014214.20252.501173548.6
Totaal117 (10)62562.5018118.1018220240.6 %
Tegenstander18 (10)56056.00343.402143540.0 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF