Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:1978-DF
Wedstrijd:The Black Eagles X14 2 - EBBC X14 1
Datum:18-02-2017 11:30
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:106 - 40
Scheidsrechter:Thijme Bruijstens


The Black Eagles X14 2
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Pim Heijckmann21617228.6100.05240.013121010.929.4
6Nick Voets2719114964.3100.02150.07680704030.959.8
7Patrick van Alebeek170000n/a00n/a00n/a000100-1-1.0
8Viggo van den Heuvel13223133.300n/a00n/a0000000-0.533.3
9Dexter Burg14204125.000n/a200.000100201.220.5
10Wouter van der Burgt151128562.500n/a2150.000310098.261.9
12Stefan de Ridder23210241041.700n/a4125.02421201312.040.8
13Justin ten Have2713114642.9300.011100.0141011107.437.3
14Jimmy Suters23214171058.800n/a2150.01530122518.458.7
15Enzo van der Sterren201109555.600n/a2150.0130011129.355.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a01000000
-Totaal: 10200106111004949.0 %500.0 %20840.0 %132619513610986.847


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen235
Verloren5510
Gelijk000
Gespeeld15


Cumulatief The Black Eagles X14 2 t/m 2017-02-18
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Patrick van Alebeek11161.45100.91022100.0
Dexter Burg10151.5070.70051338.5
Wouter van der Burgt10444.40181.80191560.0
Thomas Ham11171.55121.0901425.0
Justin ten Have1116314.82131.18921513.3
Pim Heijckmann9161.78101.11041233.3
Viggo van den Heuvel600.0030.50000n/a
Finn Paltan221.0010.50000n/a
Stefan de Ridder11403.64322.91041428.6
Enzo van der Sterren10212.10141.4001520.0
Jimmy Suters9546.00111.22061931.6
Nick Voets11595.36242.18141921.1
Totaal111 (11)44740.6415514.09113811832.2 %
Tegenstander24 (11)68762.45292.640174537.8 %


Cumulatief The Black Eagles X14 2 t/m 2017-02-18
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Patrick van Alebeek917519.44202.2280.8939923.11.0000n/a0.0022100.00.2261420171260210.1210.725.18.44
Dexter Burg812315.38222.7591.1330826.71.00100.00.0015640.00.7534791532-4-0.03-2.929.35.86
Wouter van der Burgt816020.00627.75131.63842833.33.5000n/a0.0016637.50.7511415151310140.0912.834.111.25
Thomas Ham712818.29142.0091.2931722.61.0000n/a0.0000n/a0.0016761810-14-0.11-17.322.6-0.07
Justin ten Have929833.1115517.2270.781766738.17.4422627.30.6717317.60.3363945221664770.2666.137.725.80
Pim Heijckmann712017.14192.71131.8624729.21.00200.00.0011545.50.712468102000.00-2.030.85.23
Viggo van den Heuvel44411.0020.5030.754125.00.2500n/a0.0000n/a0.000000100-2-0.05-2.625.0-2.82
Stefan de Ridder918820.89687.56202.221003131.03.44100.00.0016637.50.6781220161680160.0912.531.512.80
Enzo van der Sterren712217.43233.29101.43321134.41.5700n/a0.005120.00.145263112954410.3420.033.68.78
Jimmy Suters717124.437711.00142.00753546.75.0000n/a0.0026726.91.005273224258850.5068.044.525.71
Nick Voets927130.1111012.22161.781135044.25.563133.30.1116743.80.7830255550233011490.55116.444.725.69
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a020000000
Totaal84 (15)1800-80753.801228.1370825435.9 %16.9329724.1 %0.471244334.7 %2.876717324017913567193830.21281.751
Tegenstander24 (9)0-42847.5600.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000000428n/a428


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF