Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2017-2018
Nummer:2194-6717
Wedstrijd:New Heroes MSE 1 - Donar MSE 1
Datum:07-04-2018 20:00
Plaats:De Maaspoort
Uitslag:73 - 95
Scheidsrechter:Antio Sinterniklaas
Scheidsrechter:Reinier van der Sluis
Scheidsrechter:Tijmen Last


New Heroes MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
2Maarten Bouwknecht221835480.04250.044100.00022201714.383.6
3Mike Miklusak311836350.07457.1100.02623302114.467
7Stefan Wessels284322100.0100.000n/a231132137.366.7
9Stan van den Elzen20000n/a00n/a00n/a01011010.0
10Kevin Bleeker301100.0100.000n/a0100100-0.80
12Kees Akerboom Jr.933100.011100.000n/a01110031.175
13Malik Morgan13453266.700n/a00n/a01213084.166.7
14Nick Oudendag331337457.100n/a8562.5260510116.261.8
17Pim de Vries1313100.000n/a2150.0000000-1-1.326.6
21Norville Carey14535120.0100.04375.000101011.332.2
73Keshun Sherrill327110330.0200.02150.004012020.627.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a01000000
-Totaal: 112007328411946.3 %17741.2 %211466.7 %6249151727647.254


Donar MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Sean Cunningham236033100.0300.0100.002333075.346.6
5Teddy Gipson2423300.0100.022100.011124030.820.5
8Jason Dourisseau28823266.74125.011100.0251230137.553.8
14Thomas Koenis251737685.75120.05240.01621201913.959.9
20Brandyn Curry3436215960.011100.0161593.85442404437.178.1
24Evan Bruinsma25844375.0300.06233.352110185.941.5
33Drago Pasalic15948337.52150.000n/a00110032.045
44Arvin Slagter26932150.03133.344100.00510511811.866.6
-TEAM00000n/a00n/a00n/a13000000
-Totaal: 82009521452760.0 %22522.7 %352674.3 %1528141221211584.358


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen131225
Verloren257
Gelijk000
Gespeeld32


Cumulatief New Heroes MSE 1 t/m 2018-04-07
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Marcel Aarts22311.5031.5031.502150.00.5000n/a0.003133.30.50336100180.354.745.214.13
Kees Akerboom Jr.2641916.121535.88371.42442965.91.12832833.71.08121191.70.421738551362421700.41120.257.816.69
Kevin Bleeker1617010.63472.94221.38392051.31.259111.10.068450.00.251728456121510800.4743.245.616.25
Maarten Bouwknecht3269521.722176.78451.411074138.31.28903538.91.09353085.70.94154661364612032650.38189.951.116.68
Norville Carey2856120.0434812.43762.7120611957.84.25391025.60.361068075.52.8651115166463415204190.75294.059.726.81
Stan van den Elzen131027.85241.8550.3818950.00.691600.00.0010660.00.46257610131120.128.931.33.13
Anthony Marshall1745126.5317210.12492.881265644.43.2917317.60.18845160.73.0087482314487122230.49146.847.817.21
Mike Miklusak3284926.5339712.41852.661125750.91.782038541.92.66342882.40.882715618349505854630.55305.760.219.58
Malik Morgan610517.50498.17193.17261453.82.3312650.01.006350.00.502141679251680.6543.460.316.46
Nick Oudendag3271622.382979.28722.2520011658.03.63200.00.001096559.62.0383168251225267144690.66290.859.422.54
Keshun Sherrill3299030.9452716.47421.3129513746.44.281575635.71.75988586.72.66176077456012654480.45372.453.217.52
Norbert Thelissen177.0022.0011.0011100.01.00100.00.0000n/a0.00011010010.14-0.150.0-5.13
Pim de Vries3149515.97812.61491.58462860.90.9027622.20.1914750.00.2315415621212931230.2566.351.29.50
Stefan Wessels2881829.2129210.43893.1815710768.23.8241922.00.32775166.21.8275132207403457114650.57299.563.020.26
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a2937290150000
Totaal296 (32)6401-261581.7259418.56137973553.3 %22.9769723934.3 %7.4759642270.8 %13.1936191812793233946368832140.502185.756
Tegenstander293 (32)6400-218368.2256317.59123558547.4 %18.2869919728.2 %6.1656639269.3 %12.2530981011192085004428022060.341636.650


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF