Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2017-2018
Nummer:2194-6798
Wedstrijd:Apollo Amsterdam MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Datum:17-03-2018 20:00
Sporthal:Apollohal
Uitslag:79 - 100
Scheidsrechter:Bert van Slooten
Scheidsrechter:Paul den Hartog
Scheidsrechter:Edith Oudshoorn


Apollo Amsterdam MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Mack Bruining2731100.05120.000n/a020410-3-3.925
6Lucas Faijdherbe129000n/a4375.000n/a020000108.0112.5
7Asante Landbrug630200.011100.000n/a02000031.950
7Aron Roye231400n/a800.011100.0000150-3-3.75.9
9Yawende Landbrug14612150.0200.044100.021012075.352.1
10Max van Schaik2720033100.06466.722100.00600002418.3101.2
12Jesse Markusse261054250.04250.0100.0340221137.059.2
13Dimeo van der Horst3422112650.04375.04125.01115601614.061.9
14Malevy Leons1022100.0100.022100.020000021.234.7
20Berend Weijs2131300.02150.0200.011000100.425.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a30010000
-Totaal: 102007915281242.9 %371540.5 %161062.5 %12191141626948.555


Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Marijn Ververs185111100.02150.000n/a001060118.583.3
8Sergio de Randamie211316583.32150.000n/a2211001511.481.3
10Okke Hoonhout401100.0100.000n/a000000-2-1.80
11Mohamed Kherrazi221229666.700n/a200.0130130139.260.7
12Carrington Love322109666.74250.033100.01840803727.873.3
17Rens Butter521100.000n/a22100.000001021.653.2
18Worthy de Jong24926350.0200.033100.00332701510.648.3
22Clayton Vette221507571.43133.322100.00410201814.068.9
25Alex Olah181039555.600n/a100.0150001127.053
28Jessey Voorn341323266.733100.000n/a0101501712.8108.3
-TEAM00000n/a00n/a00n/a32010000
-Totaal: 1020010013523363.5 %17847.1 %131076.9 %828106321138101.167


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen336
Verloren10919
Gelijk000
Gespeeld25


Cumulatief Apollo Amsterdam MSE 1 t/m 2018-03-17
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Mack Bruining1637323.311026.38211.31421126.20.69622337.11.44201155.00.69634402134210710.1946.945.27.81
Akeel Eduardo2360626.351888.17532.30753445.31.48842934.51.26433376.71.4321466715393431620.27107.152.87.78
Iyen Enaruna284.0021.0010.5011100.00.5000n/a0.0000n/a0.00011010130.381.3100.09.28
Tristan Enaruna44812.00112.7520.5010440.01.00600.00.004375.00.75336123060.124.331.02.93
Lucas Faijdherbe1313410.31332.54100.777342.90.2320840.00.624375.00.2337102950240.1814.857.48.61
Dimeo van der Horst2481834.0833513.96371.5422510948.44.541042726.01.13693652.21.50286492204611602910.36225.146.614.78
Asante Landbrug10717.10171.7090.9010440.00.406233.30.204375.00.3058132310190.279.847.97.44
Yawende Landbrug151278.47201.33130.8716425.00.271915.30.0713969.20.60159244671160.137.524.65.14
Malevy Leons8739.13101.25111.387342.90.38500.00.0044100.00.50810184422230.329.836.317.48
Michael Madanly919421.5613414.89101.11422559.52.78512039.22.22292482.82.67823313111911240.6499.463.425.04
Jesse Markusse2446219.251827.58712.96664771.21.96552138.20.88362569.41.04327210410252162340.51139.666.517.69
Kenyuoe Ondaan252.5042.0010.502150.00.5000n/a0.0022100.01.00022020030.601.269.46.53
Rens van Ravensteijn2039919.951055.25402.00321340.60.65652132.31.05211676.20.80152540525233830.2148.949.46.40
Aron Roye1138835.2714813.45232.09442454.52.18882730.72.45251976.01.731439538348101690.44116.651.715.22
Max van Schaik2575030.0029711.88712.841387755.83.081152824.31.12865968.62.3635161196164918173200.43187.051.112.75
Berend Weijs2363527.6127211.83733.171588453.23.65361438.90.61946266.02.7036108144154526293130.49199.557.815.88
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a3362330200000
Totaal229 (25)5091-185574.2044617.8487544450.7 %17.7671622130.9 %8.8445430968.1 %12.362626749361263553776318610.371218.852
Tegenstander233 (25)5059-205082.0043317.32111956350.3 %22.5255619535.1 %7.8045733272.6 %13.282887109982022774443624110.481679.155


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML