Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:2184-4051
Wedstrijd:4Consult/Binnenland VSE 1 - Jolly Jumpers VSE 1
Datum:16-02-2019 20:00
Plaats:De Driesprong
Uitslag:85 - 68
Scheidsrechter:Richard Walst
Scheidsrechter:Thomas Nijgh
Scheidsrechter:Nazan Celikel


4Consult/Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Inez van Hulsen27517114.32150.000n/a146010107.727.8
2Daniëlle Pruijs9203133.3100.000n/a1112000-0.425
6Gabriëlle van den Bosch29211500.012650.033100.00142001313.457.3
7Myrthe den Heeten13112100.08337.522100.001010054.455.7
8Lisa van den Adel25813266.74125.02150.01720301610.450.8
12Maxime Essenstam191538675.000n/a4375.02222201813.676.8
13Chermensa van la Parra911200.0300.02150.0200010-2-1.28.5
14Celine Dupont6222150.000n/a00n/a21000041.950
15Eline Kasius3018212866.700n/a3266.72503702416.467.6
44Jamailah Adams3321700.000n/a22100.032215174.612.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00010000
-Totaal: 102008514501938.0 %301136.7 %181477.8 %142417121919570.848


Jolly Jumpers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Anke Waaijer211403266.74375.03133.31422401915.084.1
5Pien Nijhuis2632600.011100.000n/a2404302-1.621.4
6Marly Koelman1911211100.06350.000n/a20031196.778.6
8Birte Steggink2323400.0200.022100.00302300-2.414.5
9Anke Rikhof3513110660.000n/a11100.04627411911.162.3
11Judith Beld29515120.011100.000n/a15151040.141.7
12Silke Heerts181219666.700n/a00n/a2502301710.766.7
14Laura Steggink298311327.3200.022100.012031320.028.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a03000000
-Totaal: 82006813491938.8 %16850.0 %8675.0 %13325282057239.650


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen5813
Verloren246
Gelijk000
Gespeeld19


Cumulatief 4Consult/Binnenland VSE 1 t/m 2019-02-16
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jamailah Adams7628.86111.571111478.6
Lisa van den Adel7344.86192.7151520.0
Gabriëlle van den Bosch78011.4371.0012162564.0
Zera Butter23718.5073.5074666.7
Celine Dupont581.6040.8002366.7
Maxime Essenstam77310.43121.711162080.0
Inez van Hulsen7476.71202.8634850.0
Eline Kasius77010.00182.570142166.7
Chermensa van la Parra6488.00111.831111100.0
Daniëlle Pruijs561.2061.2006966.7
Michelle Zantman2105.0000.00200n/a
Totaal62 (9)64872.0011512.78427511267.0 %
Tegenstander67 (9)52157.8911212.44267211363.7 %


Cumulatief 4Consult/Binnenland VSE 1 t/m 2019-02-16
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jamailah Adams1235729.75937.75151.25823643.93.00600.00.00222195.51.7528396717283321310.3784.247.616.28
Lisa van den Adel1232427.00453.75282.33341132.40.9228725.00.589222.20.17636421322141420.1311.334.13.71
Gabriëlle van den Bosch1237731.421139.42131.08471429.81.17721926.41.58392871.82.33649552419185990.2673.341.514.18
Zera Butter1031131.1016916.90303.00994040.44.00712129.62.10332678.82.606455117301651120.3679.045.819.38
Celine Dupont8435.38141.7570.8813538.50.6300n/a0.0044100.00.5067131200180.429.447.416.05
Maxime Essenstam1225921.5812410.33231.92944851.14.00900.00.00332884.82.33153752820311080.4272.352.821.67
Myrthe den Heeten11313.001111.0022.00100.00.008337.53.0022100.02.00011010050.384.455.720.31
Inez van Hulsen1228123.42574.75383.17432046.51.679333.30.2510880.00.67925342011170860.3148.550.514.17
Eline Kasius1227623.0014011.67312.581145649.14.6700n/a0.00372875.72.331842605211441350.4988.453.730.19
Chermensa van la Parra121199.92211.7590.7513538.50.4210330.00.254250.00.173252117070.062.342.43.76
Daniëlle Pruijs5367.2020.4091.805120.00.20100.00.0000n/a0.00347142140.11-3.016.7-1.81
Anique van Schijndel144.0000.0011.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000000.00-0.4-6.70
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a163716040000
Totaal109 (19)2400-132769.8420610.8454523643.3 %12.422145626.2 %2.9519314977.2 %7.84116324440108173124197470.31469.779
Tegenstander115 (12)2398-78965.7519316.0854123142.7 %19.252256227.6 %5.1719914170.9 %11.7514033047099199155378200.34561.946


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF