Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:2184-4062
Wedstrijd:Jolly Jumpers VSE 1 - Loon Lions VSE 1
Datum:02-03-2019 18:30
Plaats:Sportcomplex De Vlaskoel
Uitslag:44 - 77
Scheidsrechter:Richard Walst
Scheidsrechter:Cedric Riedijk
Scheidsrechter:Edward van Ruiven


Jolly Jumpers VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Anke Waaijer2102450.0 %
6Marly Koelman81022100.0 %
8Birte Steggink63000n/a
9Anke Rikhof430020.0 %
11Judith Beld61000n/a
12Silke Heerts12202366.7 %
14Laura Steggink04000n/a
15Noëlle Droste62022100.0 %
Totaal: 84417081361.5 %


Loon Lions VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
1Katie Bussey130322100.0 %
2Benthe Versteeg7411250.0 %
3Roos Hof0001250.0 %
4Kim Hartman120044100.0 %
5Tessel van Dongen60100n/a
6Tanya Bröring152300n/a
9Lies van Straaten60000n/a
12Nadine Boesaart53100n/a
13Fieke Ligthart10104580.0 %
16Ella Bouman3101250.0 %
Totaal: 1077119131776.5 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen123
Verloren7815
Gelijk000
Gespeeld18


Cumulatief Jolly Jumpers VSE 1 t/m 2019-03-02
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Eline Asbroek144.0000.00000n/a
Judith Beld14815.79241.713193455.9
Noëlle Droste151308.67281.872213363.6
Silke Heerts161267.88322.002103231.3
Meike Koelman11464.1870.6431714.3
Marly Koelman14503.57151.0784580.0
Pien Nijhuis13332.54201.54471258.3
Anke Rikhof161358.44251.560153938.5
Laura Steggink151117.40322.133202580.0
Birte Steggink15825.47312.071354381.4
Anke Waaijer15432.87221.47761833.3
Iris Zwart14574.07261.860193259.4
Totaal159 (18)102056.6726214.563315728056.1 %
Tegenstander152 (18)126970.5025814.3311219328268.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML