Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:1013-4060
Wedstrijd:Lekdetec.nl VSE 1 - Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
Datum:16-03-2019 20:30
Plaats:Sportcentrum De Schaapskooi
Uitslag:73 - 46
Scheidsrechter:Hjalmar Stoete
Scheidsrechter:Cedric Riedijk
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
3Nanneke Vissers1401100.0400.000n/a020110-3-3.6
4Fenne van de Wielen20121200.08450.000n/a02120075.860
6Yordi Kathmann1532100.06116.700n/a030100-1-2.421
8Yfke Hoek18442150.0100.022100.011001052.452
8Julia Jorritsma12345120.000n/a2150.060122163.226
10Lisanne de Jonge261427342.93133.355100.01552201914.457
11Cornelia Fondren241306466.7100.055100.04430422720.971
12Aya Darib43100n/a00n/a4375.011001053.985
12Katoo Koenen22412150.0400.022100.022213296.329
15Richelle van der Keijl18914375.000n/a4375.02601201610.278
24Anne van Vlijmen24522150.06116.700n/a01112021.131
30Rinske Scholten33000n/a11100.000n/a00010021.7150
-TEAM00000n/a00n/a00n/a03010000
-Totaal: 122007319321443.8 %34823.5 %242187.5 %173013131859463.948


Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
-Maud Haze112011100.000n/a00n/a01011031.7100
3Asa Kantebeen371116350.07114.322100.001221044.140
4Jay-Eliza Burgos18445120.0100.022100.01203201-1.729
5Carmen Dijkhuis12212150.0100.000n/a23101073.933
7Ires van der Wal30000n/a00n/a00n/a000300-3-3.0
10Marit Siersema2341400.0300.044100.021011000.123
12Bente van Beers26745240.02150.0400.007110062.240
13Melissa 't Jong31648337.5100.000n/a35141060.633
14Lola Keijzer1652100.03133.322100.002130020.451
16Kirsten Simpson23513133.3200.04375.013021031.437
-TEAM00000n/a00n/a00n/a54020000
-Totaal: 102004618351234.3 %20315.0 %181372.2 %142962280299.737


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8412
Verloren369
Gelijk000
Gespeeld21


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2019-03-16
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Cornelia Fondren58717.40112.200354872.9
Yfke Hoek7628.86202.865111764.7
Lisanne de Jonge78612.29142.003253180.6
Julia Jorritsma7243.43213.0013650.0
Yordi Kathmann7405.71192.711022100.0
Richelle van der Keijl66911.5081.33061442.9
Marlou de Kleijn100.0000.00000n/a
Katoo Koenen6254.17101.6725683.3
Bo Teulings451.2510.2501250.0
Nanneke Vissers5142.8020.4022450.0
Anne van Vlijmen6345.67111.8362540.0
Fenne van de Wielen4174.2582.00500n/a
Totaal65 (8)58272.7512515.62349213568.1 %
Tegenstander65 (8)49461.7513016.253110315964.8 %


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2019-03-16
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Zina Beunk166.0000.0011.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000100010.170.68.90
Aya Darib351.6731.0010.3300n/a0.0000n/a0.004375.01.00112001051.003.985.258.80
Cornelia Fondren1436526.0720714.79302.141245846.84.1414321.40.211058278.15.86438813144365253030.83218.056.239.16
Yfke Hoek1637723.561509.38392.441034846.63.0031825.80.50383078.91.8815435813332611290.3482.149.812.72
Lisanne de Jonge1647929.9420312.69322.001226250.83.8839717.90.44675886.63.6336118154444842133070.64196.653.328.86
Julia Jorritsma1632820.50996.19472.94712839.41.7543920.90.56241666.71.0015355013281817840.2642.539.76.75
Yordi Kathmann1643026.88905.63241.50471429.80.88862023.31.2522100.00.131325381215264560.1335.533.64.28
Richelle van der Keijl1120919.00787.0980.73763343.43.00100.00.00311238.71.09163854212610750.3650.343.014.83
Marlou de Kleijn155.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000001200-1-0.20-1.0-16.04
Katoo Koenen1121319.36686.18232.09291862.11.6429724.10.64141178.61.0014183237116770.3650.153.017.19
Rinske Scholten3144.6782.6700.0011100.00.333266.70.6700n/a0.00112010080.576.4100.032.21
Bo Teulings8324.0070.8870.887342.90.3800n/a0.002150.00.13235121070.222.144.43.78
Nanneke Vissers1313810.62282.15120.921317.70.0825832.00.6222100.00.156172331051210.156.736.03.06
Anne van Vlijmen1536324.20724.80191.2730620.00.40531732.11.1316956.30.60825331027320530.1531.240.05.97
Fenne van de Wielen1423616.86543.86130.93700.00.00531834.01.2900n/a0.0031013712170370.1626.045.09.35
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1647160110000
Totaal158 (21)3200-145169.1025612.1963027243.2 %12.953779926.3 %4.7130522674.1 %10.761894696581542442375711620.3675164
Tegenstander153 (16)3200-103164.4427116.9469127840.2 %17.383228927.6 %5.5630720867.8 %13.002074626691282551843210440.33707.145


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF