Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2001-2002
Nummer:3282-HG
Wedstrijd:BV Lely Amsterdam VSE 1 - ProBuild Lions VSE 1
Datum:23-03-2002 19:00
Sporthal:Apollohal
Uitslag:65 - 55
Scheidsrechter:Beatrix Lie-A-Tjam
Scheidsrechter:Antio Sinterniklaas


ProBuild Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Nadine Boesaart29243133.3100.0200.01301213-0.120.5
5Leontine Doorn930100.02150.000n/a12010031.650
6Alice Felter23636350.0100.000n/a0103000-1.642.9
7Annet de Haan19503133.34125.000n/a22020131.635.7
7Nieke van der Zee1912300.0100.02150.0120300-4-4.710.2
9Rachel Witkamp1100100.0100.000n/a04000130.50
11Gerda Heinen30947457.1100.02150.012243084.450.7
12Annie Lester3518213430.83266.76466.74924011811.848.3
14Sandra van Embricqs251143133.33133.366100.0052110149.263.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 92005519401435.0 %17529.4 %181266.7 %1030619644822.742


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen101020
Verloren347
Gelijk000
Gespeeld27


Cumulatief BV Lely Amsterdam VSE 1 t/m 2002-03-23
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Sanne Bakker8162.0070.8833475.0
Esther van de Bosch8587.25111.381081172.7
Jitka van de Bruggen9606.6770.78122450.0
Jill Campbell11968.73322.911213167.7
Esther IJskes242.0031.50000n/a
Marte Linthout1113612.36211.9119192382.6
Carla Maas6549.00193.171172181.0
Meredith Pocorni8617.63192.380172665.4
Jildis Pronk111099.91222.009344379.1
Rinske van Schooneveld7568.00223.140203066.7
Cheryl Simson750.7171.0001425.0
Leonie Vilters100.0000.00000n/a
Eugenie Weusthuis5183.6051.0004850.0
Totaal94 (27)170963.301756.485514620571.2 %
Tegenstander126 (27)149055.192278.414514922466.5 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON