Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:2873-5263
Wedstrijd:The Black Eagles M18 3 - Biks Shots M18 1
Datum:12-01-2019 09:15
Plaats:De Hazelaar
Uitslag:70 - 64


The Black Eagles M18 3
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Gavin Damen21000n/a
-Bart Quax7301250.0 %
-Loet Stokman17123933.3 %
6Rowan van der Wens00000n/a
7Alek Verhofstadt20000n/a
9Luc van Alebeek00000n/a
10Jarno van de Kerkhof201600n/a
11Nick Voets200040.0 %
12Guus Durlinger13203475.0 %
14Martijn de Rooij7201250.0 %
Totaal: 107010882138.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren347
Gelijk101
Gespeeld11


Cumulatief The Black Eagles M18 3 t/m 2019-01-12
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Luc van Alebeek300.0000.00000n/a
Tom Bouwens200.0000.00000n/a
Gavin Damen221.0021.000080.0
Guus Durlinger34916.3351.6705955.6
Justin ten Have11212.0033.00000n/a
Jarno van de Kerkhof33511.6782.679020.0
Bart Quax2178.5063.0001425.0
Martijn de Rooij3165.3372.3302450.0
Loet Stokman23015.0042.00241136.4
Alek Verhofstadt3124.0041.330020.0
Thijs van Vessem166.0022.00022100.0
Nick Voets3155.0010.3301616.7
Rowan van der Wens300.0000.00000n/a
Totaal31 (11)59754.27423.8211154831.2 %
Tegenstander0 (11)75468.5500.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF