Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:3292-1793
Wedstrijd:Feyenoord Basketball MSE 1 - Donar Groningen MSE 1
Datum:07-03-2020 19:45
Sporthal:Topsportcentrum
Uitslag:79 - 66
Scheidsrechter:Martin Westerhof
Scheidsrechter:Nico Zwiep
Scheidsrechter:Stan Kestein


Feyenoord Basketball MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Quentin Snider361236233.38225.022100.002026085.440
5Mack Bruining2515322100.07342.922100.00220101612.876
6Coen Stolk241242150.04250.044100.0212210139.877
8Raidell de Pree40000n/a00n/a00n/a00000000
9Willem Brandwijk35826350.000n/a6233.35810121811.646
11Jeroen van de List301128337.53133.322100.0251533137.246
32Keyshawn Woods3717211654.55120.022100.01422301611.850
33Austin Lawton94200n/a00n/a44100.001010153.2114
-TEAM00000n/a00n/a00n/a11000000
-Totaal: 82007918351748.6 %27933.3 %221881.8 %11248121568961.855


Donar Groningen MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
0Matt Williams Jr.24832150.09222.200n/a1203101-0.736
1Donte Thomas2914310440.0500.09666.74740101612.337
5Leon Williams1522100.0100.022100.001112031.535
8Jason Dourisseau25922150.04125.044100.011110075.858
12Carrington Love34716350.0400.011100.015124094.834
14Thomas Koenis285411100.0100.04375.0192340167.266
25Andrew Smith14934250.02150.022100.031150063.265
33Matt Mccarthy10213133.3100.000n/a31000031.625
42Vernon Taylor221012150.03266.722100.000011197.785
-TEAM00000n/a00n/a00n/a30000000
-Totaal: 92016620311445.2 %30620.0 %242083.3 %172710161317043.446


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8513
Verloren3912
Gelijk000
Gespeeld25


Cumulatief Feyenoord Basketball MSE 1 t/m 2020-03-07
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Willem Brandwijk2162129.571647.81502.381296248.12.951500.00.00714056.31.9051112163232930152530.41150.446.814.23
Mack Bruining2456623.581697.04482.00422661.91.08963536.51.46191263.20.5012425421252411600.28109.357.710.92
Max Hirs5163.2030.6010.2000n/a0.004125.00.20200.00.00000102010.061.830.76.52
Michael Kok2334014.78421.83532.3022522.70.2234823.50.3510880.00.35916251321202360.114.534.80.89
Pavle Latinovic7324.57131.8630.434250.00.296233.30.2933100.00.431123340130.4110.257.417.99
Austin Lawton2348120.911888.17682.961577547.83.26200.00.00613862.31.6547104151213931352800.58162.650.619.79
Jeroen van de List2352322.7426011.30512.221538253.63.57491530.60.65625182.32.2219100119104046162950.56189.356.719.59
Raidell de Pree2127713.19552.62140.67451840.00.861119.10.05241666.70.76102030511114490.1832.141.35.82
Quentin Snider2479933.2944118.38411.711837742.13.211717242.13.00857183.52.968758334549803830.48307.556.320.48
Coen Stolk2457123.791747.25421.75703752.91.54652538.51.04322578.11.0433427529202762110.37152.558.415.75
Tom Vis382.6700.0010.33300.00.00100.00.0000n/a0.001120010-1-0.12-1.50.0-12.48
Keyshawn Woods2579031.6041416.56642.5621210248.14.081144539.51.80837590.43.00189311134559314110.52301.157.120.56
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a3866380110000
Totaal223 (25)5024-192376.9243617.44102048647.6 %19.4456820435.9 %8.1645233975.0 %13.562476729191943083878020910.421419.854
Tegenstander233 (25)5026-190576.2045618.2494447049.8 %18.8067922533.1 %9.0042729368.6 %11.723046939971643484736021890.441622.753


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML