Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1989-1990
Nummer:3292-107
Wedstrijd:Commodore MSE 1 - Sportlife MSE 1
Datum:01-02-1990
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:89 - 88


Commodore MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
6Marco de Waard150000n/a
9Okke te Velde110000n/a
12Rob Jones250000n/a
15Tico Cooper90000n/a
Totaal: 4600000n/a


Sportlife MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Doug Spradley250000n/a
5John Emanuels100000n/a
6Fred Jenkins220000n/a
7Mario Bennes160000n/a
10Philip (P.T.) Thomas120000n/a
Totaal: 5850000n/a


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7512
Verloren4610
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief Sportlife MSE 1 t/m 1990-02-01
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mario Bennes69015.0030.5003475.0
Arthur Caldwell812615.7520.25022100.0
Steve Deul122.0011.00022100.0
John Emanuels6538.8330.50044100.0
Martin Esajas3279.0031.0003560.0
Ed de Haas79313.2920.2904666.7
Fred Jenkins814217.7530.3804580.0
Sander Kales56713.4020.400020.0
Tyrone Marioneaux284.0000.00000n/a
Doug Spradley12525.0000.00000n/a
Philip (P.T.) Thomas710214.5720.29022100.0
Totaal54 (22)193688.00210.950243275.0 %
Tegenstander49 (22)183083.18241.094121770.6 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML