Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1989-1990
Nummer:3292-142
Wedstrijd:VGNN Donar MSE 1 - Sportlife MSE 1
Datum:17-03-1990
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:91 - 87


VGNN Donar MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
7Peter Koning180000n/a
9Frank Ardon200000n/a
10Martin de Vries190000n/a
14Bernard Day120000n/a
Totaal: 4690000n/a


Sportlife MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Doug Spradley190000n/a
5John Emanuels110000n/a
6Fred Jenkins130000n/a
7Mario Bennes80000n/a
10Philip (P.T.) Thomas150000n/a
Totaal: 5660000n/a


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen10616
Verloren5914
Gelijk000
Gespeeld30


Cumulatief Sportlife MSE 1 t/m 1990-03-17 thuiswedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mario Bennes68414.0000.00000n/a
Arthur Caldwell610717.8300.00000n/a
Steve Deul2157.5000.00000n/a
John Emanuels6447.3300.00000n/a
Martin Esajas5285.6000.00000n/a
Ed de Haas1012012.0000.00000n/a
Fred Jenkins79613.7100.00000n/a
Sander Kales68213.6700.00000n/a
Tyrone Marioneaux3103.3300.00000n/a
Doug Spradley49924.7500.00000n/a
Philip (P.T.) Thomas812115.1300.00000n/a
Totaal63 (15)138992.6000.00000n/a
Tegenstander34 (15)125683.7300.00000n/a


Cumulatief Sportlife MSE 1 t/m 1990-03-17 uitwedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mario Bennes57214.4030.6003475.0
Arthur Caldwell2199.5021.00022100.0
Steve Deul284.0010.50022100.0
John Emanuels3279.0031.00044100.0
Martin Esajas2178.5031.5003560.0
Ed de Haas22512.5021.0004666.7
Fred Jenkins57915.8030.6004580.0
Sander Kales3258.3320.670020.0
Doug Spradley36421.3300.00000n/a
Philip (P.T.) Thomas45112.7520.50022100.0
Totaal31 (15)128385.53211.400243275.0 %
Tegenstander38 (15)129586.33241.609121770.6 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON