Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 1989-1990
Nummer:3292-142
Wedstrijd:VGNN Donar MSE 1 - Sportlife MSE 1
Datum:17-03-1990
Sporthal:Locatie onbekend
Uitslag:91 - 87


VGNN Donar MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
7Peter Koning180000n/a
9Frank Ardon200000n/a
10Martin de Vries190000n/a
14Bernard Day120000n/a
Totaal: 4690000n/a


Sportlife MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Doug Spradley190000n/a
5John Emanuels110000n/a
6Fred Jenkins130000n/a
7Mario Bennes80000n/a
10Philip (P.T.) Thomas150000n/a
Totaal: 5660000n/a


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen10616
Verloren5914
Gelijk000
Gespeeld30


Cumulatief Sportlife MSE 1 t/m 1990-03-17 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mario Bennes56312.6030.6003475.0
Arthur Caldwell58917.8020.40022100.0
Steve Deul2115.5010.50022100.0
John Emanuels4246.0030.75044100.0
Martin Esajas4379.2530.7503560.0
Ed de Haas810012.5020.2504666.7
Fred Jenkins57715.4030.6004580.0
Sander Kales67813.0020.330020.0
Tyrone Marioneaux284.0000.00000n/a
Doug Spradley37725.6700.00000n/a
Philip (P.T.) Thomas710214.5720.29022100.0
Totaal51 (16)151894.88211.310243275.0 %
Tegenstander27 (16)127779.81241.504121770.6 %


Cumulatief Sportlife MSE 1 t/m 1990-03-17 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Mario Bennes69315.5000.00000n/a
Arthur Caldwell33712.3300.00000n/a
Steve Deul2126.0000.00000n/a
John Emanuels5479.4000.00000n/a
Martin Esajas382.6700.00000n/a
Ed de Haas44511.2500.00000n/a
Fred Jenkins79814.0000.00000n/a
Sander Kales3299.6700.00000n/a
Tyrone Marioneaux122.0000.00000n/a
Doug Spradley48621.5000.00000n/a
Philip (P.T.) Thomas57014.0000.00000n/a
Totaal43 (14)115482.4300.00000n/a
Tegenstander45 (14)127491.0000.00500n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON