Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2000-2001
Nummer:WHS1G-GA
Wedstrijd:BV Leerdam MSE 1 - Sparta Nijkerk MSE 1
Datum:04-11-2000 14:30
Sporthal:Berenschot
Uitslag:98 - 60
Scheidsrechter: PRIS JJ02
Scheidsrechter:Andre Tijsterman


Sparta Nijkerk MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Nico Huijser1401425.0 %
4Remco van Meerveld40000n/a
5Roger van Doggenaar2430101283.3 %
6Paul van der Veer140133100.0 %
7Jan Dokter00000n/a
8Marcel van de Horst3001250.0 %
10Martin van den Burg45000n/a
11Geurt Doppenberg3501250.0 %
12Marco Schouten5401616.7 %
13Gertjan van den Brink22000n/a
Totaal: 1060231172958.6 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen101
Verloren235
Gelijk000
Gespeeld6


Cumulatief Sparta Nijkerk MSE 1 t/m 2000-11-04
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Gertjan van den Brink4164.0071.75044100.0
Martin van den Burg6559.17162.670132161.9
Roger van Doggenaar69315.50111.831263476.5
Jan Dokter6427.0010.17371450.0
Geurt Doppenberg3196.3382.6703560.0
Marcel van de Horst5193.8020.4012633.3
Nico Huijser111.0044.0001425.0
Remco van Meerveld6142.3350.832020.0
Marco Schouten6244.00142.3302825.0
Paul van der Veer67712.83111.834131776.5
Totaal49 (6)29649.337913.17117111561.7 %
Tegenstander0 (6)39866.3300.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON