Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2009-2010
Nummer:2184-AH
Wedstrijd:Probuild Lions VSE 1 - Wereldtickets.nl Leiderdorp VSE 1
Datum:14-04-2010 19:15
Plaats:Indoor Centrum
Uitslag:69 - 60
Scheidsrechter:Jeroen de Boer
Scheidsrechter:John van Vugt


Probuild Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Belinda Bos30317114.3100.011100.012135020.217.8
5Kati Harty341835360.04250.08675.03322202016.171.9
8Jasmijn Overbeeke19913266.7100.06583.3041020139.867.8
10Anouk Biesters201303266.74375.0100.00110001211.087.4
10Marijn Neyndorff2230100.04125.0200.004200032.325.5
11Molly McDowell341329444.411100.022100.0141431148.959.7
12Nadine Boesaart21523133.32150.000n/a12010041.850
14Marie Hoogstraten2053300.02150.022100.0000200-1-1.342.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 82006912341338.2 %19947.4 %221672.7 %6208121216748.855


Wereldtickets.nl Leiderdorp VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Rita Sardi1101200.000n/a00n/a000200-4-3.80
5Kee Brinks187122100.03133.300n/a00100065.370
6Willemijn Kallenberg150100n/a100.000n/a21110020.60
7Rosanne Kruithof14332150.000n/a2150.021012052.552.1
9Zera Butter22736233.33133.300n/a21022041.838.9
10Judy Wright4012412541.7500.022100.0075360158.833.6
11Bridget Yoerger3318512866.700n/a22100.06722303019.269.9
12Maxime Essenstam18607342.900n/a00n/a05121073.542.9
14Linda Appers19522150.011100.000n/a03000073.883.3
15Richelle van der Keijl10214125.000n/a00n/a0100000-0.525
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102006021492346.9 %13323.1 %6583.3 %122610131407241.246


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen9615
Verloren5914
Gelijk000
Gespeeld29


Cumulatief Wereldtickets.nl Leiderdorp VSE 1 t/m 2010-04-14
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Linda Appers2543517.401024.08361.44341852.90.72532139.60.847342.90.1215557019121301400.3283.856.613.91
Kee Brinks2950117.281113.83401.3824625.00.21912931.91.00201260.00.41826342630232780.1652.244.87.01
Zera Butter2673428.2336013.85732.8120610450.54.001133631.91.38544481.51.69408712762745783510.48247.152.522.63
Maxime Essenstam2542717.081435.72491.961275543.32.2000n/a0.00463371.71.3234659916421351490.3581.248.612.52
Jessica Hoek1010210.20171.7050.506116.70.1018527.80.50200.00.00114154125090.090.234.20.84
Willemijn Kallenberg2031415.70603.00261.30421023.80.5034720.60.35241979.20.951229411537190340.119.634.71.83
Richelle van der Keijl2950817.521695.83441.521527247.42.482150.00.03372259.50.763397130223715232260.44130.649.617.62
Julie Kongeskov Jensen1222518.75473.92161.33261142.30.9218633.30.508787.50.581018282016130640.2841.749.513.06
Rosanne Kruithof2754320.11521.93371.37702231.40.81200.00.0022836.40.301833511646332440.087.031.81.31
Rita Sardi2832511.61431.54260.93431432.60.5017317.60.118675.00.21724312129161380.1212.633.82.78
Esther van der Veer3217.0000.0031.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000220300-1-0.05-3.6-11.89
Judy Wright2484035.0040716.96733.0429514047.55.83932223.70.92926166.32.5421118139104100117134230.50303.747.525.89
Bridget Yoerger2581932.7643617.44823.2832316350.56.526233.30.0814410472.24.16154168322776972106440.79446.555.636.71
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a02010700000
Totaal283 (29)5794-194767.1451017.59134861645.7 %21.2444713229.5 %4.5546431968.8 %11.0035373810915095073966421990.381412.649
Tegenstander254 (29)5400-192566.3844115.21124355744.8 %19.2143613130.0 %4.5247131266.2 %10.762436689114115153836920340.38141951


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF