Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2009-2010
Nummer:RD22H-GJ
Wedstrijd:WSC V22 1 - JRC V22 1
Datum:15-11-2009 15:15
Sporthal:De Slagen
Uitslag:84 - 41
Scheidsrechter:Ernst Veth
Scheidsrechter:Mendy Donders


WSC V22 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Laura Bakker41000n/a
4Roos de Graauw810020.0 %
5Heleen van Delft182022100.0 %
6Nicki Ackermans162000n/a
9Steffie Duister5101250.0 %
10Marieke Bullens410040.0 %
11Massara Thomeer41000n/a
12Marleen Stoetzer171100n/a
16Renate Berkelmans80022100.0 %
Totaal: 98410151241.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen202
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld4


Cumulatief WSC V22 1 t/m 2009-11-15
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Nicki Ackermans22010.0063.0002450.0
Laura Bakker144.0011.00000n/a
Renate Berkelmans4328.0041.0004666.7
Marieke Bullens4102.5051.25021216.7
Heleen van Delft35618.6762.00061833.3
Steffie Duister4184.5030.7501250.0
Roos de Graauw44411.0082.00021118.2
Jasperina Nijman23015.0021.00061250.0
Marleen Stoetzer33511.6751.6712825.0
Massara Thomeer3196.3331.0003837.5
Totaal30 (4)20150.254310.751288134.6 %
Tegenstander0 (4)15839.5000.00000n/a


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML