Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2010-2011
Nummer:RDH-EI
Competitie:Hoofdklasse DS
Wedstrijd:BV Souburg VSE 1 - Barons VSE 1
Datum:22-01-2011 18:45
Sporthal:van Duyvenvoorde
Uitslag:52 - 65
Scheidsrechter:Edze Tijsma
Scheidsrechter:Alex Wouters


Barons VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Janneke Brouwers9307887.5 %
-Liedewei van Dijk-Ratgers23000n/a
-Sanne van Dongen10415683.3 %
-Leontien Evers103022100.0 %
-Asha Gommers3201425.0 %
-Anouk Goverde5101333.3 %
-Liesbeth van Rhijn-van Vuuren163422100.0 %
-Joyce Veenstra-van Rijckevorsel43000n/a
10Kirsten van de Sande41000n/a
14Claudia Verhoeven-Weterings20022100.0 %
Totaal: 1065235202774.1 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen5611
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld13


Cumulatief Barons VSE 1 t/m 2011-01-22
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Janneke Brouwers11655.91393.550234057.5
Liedewei van Dijk-Ratgers13695.31312.38092339.1
Sanne van Dongen1315211.69251.924587775.3
Leontien Evers12413.42262.173101952.6
Asha Gommers13957.31221.691381844.4
Anouk Goverde12231.92131.0803837.5
Liesbeth van Rhijn-van Vuuren131128.62221.6911151883.3
Kirsten van de Sande121078.92171.421271163.6
Joyce Veenstra-van Rijckevorsel13967.38423.230204346.5
Claudia Verhoeven-Weterings8384.75212.63061735.3
Totaal120 (13)79861.3825819.854315927458.0 %
Tegenstander9 (13)67451.85211.62361735.3 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON