Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2011-2012
Nummer:3289-HM
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - Barons MSE 1
Datum:15-10-2011 20:30
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:90 - 72
Scheidsrechter:Poul Boelaars
Scheidsrechter:Henk Beumer


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Rik de Cort51100n/a
5Aziz Moussaoui22000n/a
6Stephan Verhart1622040.0 %
7Michael Verhart9101250.0 %
8Bas Mullaert104000n/a
9Robert van Daalen82000n/a
10Rob van Mil00000n/a
12Joury Vermeer144122100.0 %
13Bas de Vries7301333.3 %
14Wouter Wels02000n/a
15Jeffrey Touw19234580.0 %
Totaal: 119023781650.0 %


Barons MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
-Joep van Leijsen14302450.0 %
-Bram Lind41000n/a
-Anthony Maria00000n/a
-Mitchel Roks17405771.4 %
-Tim van Waes9203650.0 %
4Brian Fieret03000n/a
5Sergio Trustfull60000n/a
6Rik van Waes10111250.0 %
7Thomas Romme1002020.0 %
11Jamie Stam20000n/a
Totaal: 1072143112152.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen224
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld6


Cumulatief The Black Eagles MSE 1 t/m 2011-10-15
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Rik de Cort155.0011.00100n/a
Robert van Daalen2147.0063.00000n/a
Rob van Mil2126.0010.5002450.0
Aziz Moussaoui221.0073.50000n/a
Bas Mullaert2199.5084.0001425.0
Jeffrey Touw22613.0063.0044580.0
Michael Verhart2157.5021.0003560.0
Stephan Verhart22512.5021.003040.0
Joury Vermeer22814.0073.50144100.0
Bas de Vries294.5052.5001333.3
Wouter Wels252.5063.00100n/a
Totaal21 (6)40166.83518.5010152951.7 %
Tegenstander10 (6)37462.33142.333112152.4 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON