Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:3091-32
Wedstrijd:Red Giants MSE 1 - The Black Eagles MSE 1
Datum:15-11-2014 20:00
Sporthal:Sporthal Ezinge
Uitslag:67 - 66
Scheidsrechter:Marcel Post
Scheidsrechter:Gilberto Tevreden


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
4Brian van den Weijenberg01000n/a
5Michael Verhart010020.0 %
6Climbie Ngbala21022100.0 %
7Stephan Verhart101200n/a
9Jeroen van Vugt183222100.0 %
11Bas de Vries65000n/a
12Roel Cuppen15214580.0 %
15Ahmad Ishaq150100n/a
Totaal: 86614681172.7 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen325
Verloren044
Gelijk000
Gespeeld9


Cumulatief The Black Eagles MSE 1 t/m 2014-11-15
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Roel Cuppen77410.57131.86971353.8
Bas Gaarthuis6406.6730.5004580.0
Sam de Haas77410.57213.00381747.1
Ahmad Ishaq55310.6061.2072450.0
Rob van Mil5265.20102.0022633.3
Climbie Ngbala891.13202.5003475.0
Michael Verhart6101.6781.3302633.3
Stephan Verhart810012.50192.38193475.0
Bas de Vries8617.63212.63071450.0
Jeroen van Vugt714721.00131.8624232688.5
Brian van den Weijenberg482.0030.75222100.0
Totaal71 (9)67575.0013715.22666310162.4 %
Tegenstander10 (9)61167.89171.897152365.2 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML