Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:6461-DH
Competitie:Mannen U12 Landelijk - 2e Divisie A
Wedstrijd:Lokomotief M12 1 - The Black Eagles M12 1
Datum:18-04-2015 14:15
Sporthal:Van Zweedenhal
Uitslag:80 - 68
Scheidsrechter:Sven Pinedo
Scheidsrechter:Jordy Wilders


The Black Eagles M12 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Thijs Meezen12:00414250.000n/a00n/a00101043.350
5Artin Rafati11:005022100.000n/a2150.00000004486.8
6Nick Voets11:0001100.000n/a00n/a0211001-0.50
7Niek Brakkee13:0000100.000n/a00n/a0100000-0.40
8Jelte Hoevenaars25:0014113646.200n/a6233.31532301310.644.8
9Finn van Oers33:0023317952.911100.022100.01262202419.960.9
10Sem Doomernik8:00443266.700n/a00n/a00000031.166.7
11Tim van Creij27:001025480.000n/a22100.00321111510.685
12Jesper Verboon26:00838450.000n/a00n/a11000063.850
13Dave van de Wiel13:0001100.000n/a00n/a02111020.20
14Wessel Hoondert21:0002100.000n/a00n/a001100-1-1.50
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 11200:006818562951.8 %11100.0 %12758.3 %316158817151.155


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen358
Verloren549
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief The Black Eagles M12 1 t/m 2015-04-18
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Niek Brakkee13251.92151.15021020.0
Tim van Creij13352.69181.38000n/a
Sem Doomernik13241.85141.0802450.0
Youri Dries13211.62161.2301425.0
Jelte Hoevenaars1233628.00312.581469747.4
Wessel Hoondert11322.9160.5502450.0
Thijs Meezen13755.77211.62051926.3
Finn van Oers1124822.55242.181446073.3
Artin Rafati12100.83151.25021020.0
Jesper Verboon13594.54161.23052817.9
Nick Voets11191.7390.8203650.0
Dave van de Wiel100.0000.00000n/a
Totaal136 (14)91065.0018513.21211224246.3 %
Tegenstander0 (14)86962.0700.00000n/a


Cumulatief The Black Eagles M12 1 t/m 2015-04-18
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Niek Brakkee337:0012:2020.6700.004125.00.3300n/a0.00200.00.00134120000.00-0.620.50.14
Tim van Creij369:0023:00268.6720.67231252.24.0000n/a0.0022100.00.673586331300.4323.354.420.67
Sem Doomernik333:0011:0062.0072.338337.51.0000n/a0.0000n/a0.00112340020.06-1.237.53.69
Youri Dries122:0022:0022.0022.00700.00.00100.00.0022100.02.001450100-2-0.09-3.511.3-4.28
Jelte Hoevenaars375:0025:005618.6710.33482654.28.6700n/a0.0011436.41.33610169670530.7144.753.036.47
Wessel Hoondert360:0020:00165.3320.6710770.02.3300n/a0.0022100.00.671231200150.2511.373.511.83
Maele van Houtert28:004:0021.0000.0011100.00.5000n/a0.0000n/a0.00101000030.382.4100.016.27
Thijs Meezen364:0021:20186.0031.0025936.03.0000n/a0.00300.00.00134203080.127.434.29.62
Finn van Oers387:0029:004515.0062.00432046.56.6711100.00.334250.00.67861412240480.5539.649.228.66
Artin Rafati226:0013:0084.0031.506350.01.5000n/a0.004250.01.00314111080.316.151.516.04
Jesper Verboon369:0023:00124.0041.3314642.92.0000n/a0.00200.00.002681100100.145.440.36.88
Nick Voets337:0012:2000.0041.33300.00.0000n/a0.0000n/a0.001231200-1-0.03-3.40.0-2.2
Dave van de Wiel113:0013:0000.0011.00100.00.0000n/a0.0000n/a0.00022111020.150.20.03.54
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a000000000
Totaal33 (17)600-110364.88352.061938845.6 %5.182150.0 %0.06321443.8 %0.8229457438251911760.29131.7264
Tegenstander0 (3)0-15953.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000000159n/a159


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON