Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2015-2016
Nummer:2194-Ga
Wedstrijd:Apollo Amsterdam HS 1 MSE 1 - Basketball Stars Weert MSE 1
Datum:19-03-2016 20:00
Sporthal:Apollohal
Uitslag:74 - 68
Scheidsrechter:Michel Zegwaard
Scheidsrechter:Job Smeltink
Scheidsrechter:Jeroen Schoon


Apollo Amsterdam HS 1 MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
6Aron Roye381122150.010110.066100.005013085.237.6
7Stefan Mulder803100.000n/a00n/a0000100-1.20
8Nikki Hulzebos3518413753.800n/a8450.02422301713.254.5
9Gian Slagter35846466.7100.0100.0320230105.553.8
10Max van Schaik291647457.1100.088100.021012202515.269.4
12Jesse Markusse16747342.900n/a11100.0440210104.447
13Dimeo van der Horst3914112650.0200.04250.0250120128.744.4
-TEAM00000n/a00n/a00n/a12000000
-Totaal: 72007422482552.1 %1417.1 %282175.0 %1432310150825150


Basketball Stars Weert MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Jeroen van Vugt34823133.36233.300n/a11113075.244.4
6Rens van Ravensteijn70100n/a00n/a00n/a10101032.0
8Jeremy Ormskerk1230100.011100.000n/a10001043.475
9Joost Padberg801100.0100.000n/a0201111-0.80
10Akeel Eduardo331248450.011100.04125.013020074.555.8
11Dyon Halman11505240.0100.011100.041000064.738.8
13Daan Rosenmuller13742150.02150.022100.022010195.171.7
14Roel Aarts19633133.34125.02150.035111094.638.1
15Kenneth van Kempen2818513753.82150.02150.00822001810.756.7
16Thomas Dreesen35943133.37114.344100.004022051.838.3
-TEAM00000n/a00n/a00n/a02100000
-Totaal: 102006824391743.6 %25832.0 %151066.7 %1328610926941.248


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen639
Verloren71017
Gelijk000
Gespeeld26


Cumulatief Apollo Amsterdam HS 1 MSE 1 t/m 2016-03-19
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Mack Bruining8283.50111.3820.254125.00.133266.70.254375.00.38022010070.255.762.81.29
Bart Duivenvoorde482.0000.0000.00600.00.0000n/a0.0000n/a0.000110000-5-0.62-3.90.0-14.33
Dimeo van der Horst2484135.0430312.63592.462119243.63.83792025.30.83905965.62.46347611018567822460.29173.446.012.62
Nikki Hulzebos2477432.2527011.25692.8823511448.54.7510110.00.04663959.11.6352108160226846132860.37170.249.314.07
Jardin van der Korput3103.3300.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00011010000.00-0.7-4.22
Niels van der Laan6162.6700.0010.1700n/a0.00200.00.0000n/a0.000110000-1-0.06-1.50.0-2.83
Yawende Landbrug13574.38151.1580.626116.70.0810330.00.236466.70.31235153160.112.540.24.72
Ruud Lutterman3144.6700.0010.33300.00.00100.00.00200.00.002350400-5-0.36-5.70.0-29.45
Jesse Markusse2026013.00824.10572.85502856.01.4011327.30.15231773.90.85293564920731090.4253.357.610.38
Stefan Mulder2036518.251165.80351.75512549.01.25572035.11.0011654.50.3051621619120680.1946.151.42.78
Gerald Robinson1128826.1814012.73232.09592949.22.64531528.31.36583763.83.362771981422731510.52100.850.921.23
Aron Roye2484835.3330012.50612.541285240.62.171424833.82.00665278.82.172783110226710802890.34195.450.213.21
Max van Schaik1858432.4424913.83462.56996060.63.331012625.71.44675176.12.8325142167222825173220.55202.154.318.50
Philippe Schemmekes10292.90111.1010.107457.10.4000n/a0.0033100.00.30011010080.286.666.16.70
Gian Slagter2470329.291586.58602.501025150.02.13691420.30.58291448.30.5822588022384101420.2079.843.08.16
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a2531253500000
Totaal212 (26)4825-180469.3842316.2796145747.6 %17.5853815228.3 %5.8542528567.1 %10.962506328821713303273916230.341024.153
Tegenstander234 (24)4825-178874.5048220.0898845045.5 %18.7552320439.0 %8.5039026467.7 %11.002506719212463083925121070.441448.753


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML