Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2016-2017
Nummer:2184-GD
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 - CBV Binnenland VSE 1
Datum:10-12-2016 18:00
Plaats:Cleyn Duin
Uitslag:77 - 72
Scheidsrechter:Saskia Warmerdam
Scheidsrechter:Richard Walst
Scheidsrechter:Esther van Bochove Esther


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen1410500.0100.02150.0212220-1-0.57.3
5Fleur Kuijt261149333.34125.022100.020002064.739.6
6Iris Govers26434125.0100.022100.014221062.334
6Ilse Kuijt154011100.0100.022100.000120022.069.4
9Mia Hordijk141105360.0200.055100.000210088.359.8
10Ingrid van der Plas3416310440.03133.36583.3150210128.251.2
11Sonja Kuijt251412150.010330.04375.011111088.150.9
12Marieke van Schie21544250.000n/a2150.000220242.451.2
14Evelien Messemaker19933266.73133.322100.002100096.465.4
15Carola Menken6202150.000n/a00n/a01010010.350
-TEAM00000n/a00n/a00n/a33000000
-Totaal: 102007718451840.0 %25624.0 %272385.2 %10171113725542.247


CBV Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Inez van Hulsen341937571.44250.04375.00912102314.974.5
3Yvette Adriaans20100n/a00n/a00n/a0000000-0.4
4Michelle Zantman13543133.32150.000n/a12101073.750
6Gabriëlle van den Bosch26323133.3600.011100.0022522-2-3.315.9
7Janine Guijt311525240.05240.08562.502034098.055.5
8Lisa van den Adel3004200.0200.000n/a030330-1-4.40
11Randell van der Lee21844125.03266.700n/a00022042.157.1
12Maxime Essenstam241638562.52150.033100.01303311711.670.7
44Christa Baccas196433100.000n/a00n/a240112147.2100
-TEAM00000n/a00n/a00n/a15000000
-Totaal: 92007227351851.4 %24833.3 %161275.0 %5304191757139.455


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen538
Verloren044
Gelijk000
Gespeeld12


Cumulatief CBV Binnenland VSE 1 t/m 2016-12-10 gewonnen wedstrijden
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Lisa van den Adel822428.009812.25192.38392051.32.50351440.01.751616100.02.001521368212941140.5179.160.514.89
Yvette Adriaans88610.75202.50121.5019421.10.508337.50.384375.00.3841014212101140.162.234.88.17
Christa Baccas510921.80438.60142.80361952.83.8011100.00.205240.00.4012294112993790.7246.854.828.80
Gabriëlle van den Bosch714420.57618.7191.296233.30.29461737.02.437685.70.8631215131192550.3843.655.414.80
Zera Butter37224.006321.0072.33281242.94.0019947.43.00151280.04.0045967142580.8149.058.836.32
Maxime Essenstam821426.7511013.75212.63794050.65.0013323.10.38232191.32.6326366213151321340.6391.153.928.58
Imke van Genderen8617.63141.75101.256233.30.2511100.00.1314750.00.88551041281140.236.853.25.27
Janine Guijt819324.1312215.25162.00432660.53.25491836.72.25231669.62.0099189112211060.5589.159.719.93
Inez van Hulsen716623.71486.86131.86201155.01.5718633.30.8613861.51.1462329154221850.5159.254.920.37
Chermensa van la Parra3175.67103.3320.6700n/a0.004250.00.676466.71.332242100110.659.475.317.82
Randell van der Lee713218.86669.4391.29361438.92.00271037.01.439888.91.141417311314130690.5250.549.324.52
Lotte Sant55110.20122.4000.007342.90.605120.00.204375.00.605385430150.2912.343.617.72
Michelle Zantman813116.38313.88222.7515533.30.6319526.30.638675.00.75916251113120400.3119.141.39.38
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a131913000000
Totaal85 (8)1600-69887.2515419.2533415847.3 %19.752459036.7 %11.2514711276.2 %14.00127207334113134164177940.50558.254
Tegenstander73 (8)1602-47859.7513416.7534413840.1 %17.251273426.8 %4.251529864.5 %12.2510121031185194107174510.28271.344


Cumulatief CBV Binnenland VSE 1 t/m 2016-12-10 verloren wedstrijden
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Lisa van den Adel411629.00184.50153.7510660.01.509222.20.50100.00.001212211060250.223.746.314.89
Yvette Adriaans372.3300.0041.3300n/a0.00100.00.0000n/a0.000000100-2-0.29-3.30.08.17
Christa Baccas48521.25276.75153.75211361.93.25100.00.003133.30.254242861034470.5520.957.928.80
Gabriëlle van den Bosch411228.00235.7582.0012325.00.7524416.71.006583.31.251786158440.04-0.829.814.80
Maxime Essenstam410325.754912.25133.25271659.34.0013323.10.759888.92.004141831071460.4528.655.728.58
Janine Guijt410225.50317.7592.2519842.12.0014321.40.7510660.01.501671670140.149.541.419.93
Inez van Hulsen413734.255012.5092.25251248.03.0020630.01.5011872.72.009172671490480.3531.650.220.37
Chermensa van la Parra122.0022.0000.00100.00.00100.00.0022100.02.00000000000.000.634.717.82
Randell van der Lee47919.75338.2592.2523939.12.2511545.51.2500n/a0.004593870240.3015.448.524.52
Lotte Sant177.0022.0011.002150.01.0000n/a0.0000n/a0.00000010000.00-0.450.017.72
Michelle Zantman45012.5071.7592.255120.00.259111.10.2522100.00.506511131050.10-1.223.59.38
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a5165000000
Totaal37 (4)800-24260.509223.001456947.6 %17.251032423.3 %6.00443272.7 %8.003511515028784892110.26104.645
Tegenstander39 (4)800-28471.006616.501888143.1 %20.25722027.8 %5.00826275.6 %15.504411515944624873010.38204.948


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF