Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:3282-2532
Wedstrijd:Dozy BV Den Helder VSE 1 - 4Consult/Binnenland VSE 1
Datum:05-01-2019 19:00
Sporthal:Sportlaan
Uitslag:73 - 70
Scheidsrechter:Edward van Ruiven
Scheidsrechter:Lobke Schreuder
Scheidsrechter:Eveline van den Bosch


Dozy BV Den Helder VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Janiek van Veen321257571.4100.022100.0440380221367.6
7Linda van Schaik2031100.02150.000n/a03032030.250
8Amber Lewakabessy61000n/a100.02150.0010100-1-0.826.6
10Femke Slim26434250.0300.000n/a01003031.128.6
11Maaike Klein271036350.0200.044100.022163073.551.2
14Zoe Slagter27639333.300n/a200.002012231.330.4
15Sanne van Poelgeest2816114642.900n/a44100.01512011410.150.8
17Sarah Curran3421116956.3100.033100.01623202115.257.3
-TEAM00000n/a00n/a00n/a68010000
-Totaal: 82007317572849.1 %10110.0 %171482.4 %14324202037243.649


4Consult/Binnenland VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Inez van Hulsen22446233.3200.000n/a1120204225
2Daniëlle Pruijs90400n/a00n/a00n/a10002030.5
6Gabriëlle van den Bosch331325240.011218.25360.023213087.235.7
8Lisa van den Adel30812150.05240.000n/a15141083.857.1
9Zera Butter3318311654.55120.04375.0134402141150.7
12Maxime Essenstam211237457.100n/a44100.00320001410.468.5
13Chermensa van la Parra20100n/a00n/a00n/a00001010.3
14Celine Dupont3202150.000n/a00n/a0000001150
15Eline Kasius229210440.000n/a2150.014040362.441.4
44Jamailah Adams254022100.0100.000n/a02032041.766.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a43000000
-Totaal: 102007020452248.9 %24520.8 %151173.3 %112411161156340.346


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen459
Verloren123
Gelijk000
Gespeeld12


Cumulatief 4Consult/Binnenland VSE 1 t/m 2019-01-05
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jamailah Adams3237.6772.33122100.0
Lisa van den Adel3175.6793.003020.0
Gabriëlle van den Bosch34113.6710.33651050.0
Zera Butter11717.0033.0041250.0
Celine Dupont341.3331.0002366.7
Maxime Essenstam3299.6762.00091369.2
Inez van Hulsen3258.3351.6712450.0
Eline Kasius33311.00113.67071070.0
Chermensa van la Parra22914.5042.00700n/a
Daniëlle Pruijs210.5031.5001250.0
Totaal26 (4)32380.755213.0022294860.4 %
Tegenstander33 (4)22155.254711.758335757.9 %


Cumulatief 4Consult/Binnenland VSE 1 t/m 2019-01-05
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jamailah Adams822327.88587.25101.25472144.72.63300.00.001616100.02.002126471218221930.426050.816.28
Lisa van den Adel820425.50293.63212.6320735.00.8819526.30.63400.00.0052227917101280.146.335.63.71
Gabriëlle van den Bosch825131.38749.25101.25331236.41.50471021.31.25272074.12.50634401813122680.2749.240.314.18
Zera Butter824931.1313516.88243.00893539.34.38521528.81.88252080.02.50540451325125890.3660.144.419.38
Celine Dupont4174.2541.0020.504250.00.5000n/a0.0000n/a0.00011110030.181.550.016.05
Maxime Essenstam817822.258110.13151.88633047.63.75500.00.00242187.52.6311314261511750.4247.651.621.67
Inez van Hulsen819624.50506.25243.00341852.92.256233.30.2510880.01.0051520129130640.3339.756.314.17
Eline Kasius818823.509712.13253.13804050.05.0000n/a0.00221777.32.1312253741534850.4554.854.130.19
Chermensa van la Parra8749.25131.6360.7522100.00.256350.00.3800n/a0.00112195090.123.581.33.76
Daniëlle Pruijs2168.0000.0084.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00213002160.380.6-1.81
Anique van Schijndel144.0000.0011.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000000.00-0.4-6.7
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a133113020000
Totaal71 (12)1600-86472.0014612.1737216744.9 %13.921383525.4 %2.9212810279.7 %8.50812273087612480155200.33322.976
Tegenstander76 (8)1600-52966.1213917.3836115643.2 %19.501543925.3 %4.8815010066.7 %12.50952163116312999225250.33351.346


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML