Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:3282-4851
Wedstrijd:Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 - 4Consult/Binnenland VSE 1
Datum:02-02-2019 19:00
Sporthal:Scharlakenhof
Uitslag:43 - 78
Scheidsrechter:Edwin Wallaart
Scheidsrechter:Ioana Cojocaru
Scheidsrechter:Ingrid Funcke


Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
3Asa Kantebeen71100n/a
5Carmen Dijkhuis20000n/a
6Roos Koopmans6502450.0 %
7Ires van der Wal400010.0 %
10Marit Siersema53122100.0 %
12Bente van Beers73100n/a
13Melissa 't Jong43022100.0 %
16Kirsten Simpson8102366.7 %
Totaal: 84316381266.7 %


4Consult/Binnenland VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
1Inez van Hulsen7301250.0 %
2Daniëlle Pruijs03000n/a
4Michelle Zantman20000n/a
6Gabriëlle van den Bosch112144100.0 %
8Lisa van den Adel130100n/a
12Maxime Essenstam161155100.0 %
13Chermensa van la Parra62111100.0 %
15Eline Kasius21203560.0 %
44Jamailah Adams20000n/a
Totaal: 978134141782.4 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen4711
Verloren235
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief 4Consult/Binnenland VSE 1 t/m 2019-02-02
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jamailah Adams151167.73211.401212295.5
Lisa van den Adel15674.47362.40101911.1
Gabriëlle van den Bosch151449.60151.0020345068.0
Zera Butter1118616.91333.0025273577.1
Celine Dupont10161.6080.8006785.7
Maxime Essenstam1515410.27271.801394783.0
Inez van Hulsen15845.60453.003111668.8
Eline Kasius1517611.73422.800364973.5
Chermensa van la Parra14553.93141.00112366.7
Daniëlle Pruijs710.14152.1401250.0
Anique van Schijndel100.0011.00000n/a
Michelle Zantman122.0000.00000n/a
Totaal134 (16)110569.0625716.067117824074.2 %
Tegenstander148 (16)98561.5624315.196517626067.7 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML