Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:5144-5105
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 - Lekdetec.nl VSE 1
Datum:25-01-2019 21:00
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:99 - 55
Scheidsrechter:Edward van Ruiven
Scheidsrechter:Ingrid Funcke
Scheidsrechter:Nazan Celikel


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen181246466.711100.05120.00241201310.965.2
5Fleur Kuijt301404250.06233.36466.711133098.955.4
5Alissa van der Plas30000n/a00n/a00n/a10100021.7
7Ilse Kuijt241708337.55360.022100.01110411815.861.2
9Mia Hordijk21806233.35120.02150.002103054.833.7
10Ingrid van der Plas2730100.02150.000n/a34112010650
11Sonja Kuijt252316466.77571.4200.01101001816.382.9
12Marieke van Schie17845480.000n/a00n/a012120117.280
13Evelien Lutje Schipholt17835240.000n/a5480.08412121811.655.6
14Deborah Vos18613133.3100.06466.7450110106.445.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 102009913442250.0 %271348.1 %281657.1 %1921121018311489.659


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
3Nanneke Vissers900200.0100.000n/a000100-4-3.10
4Fenne van de Wielen1803100.0300.000n/a021310-3-4.70
6Yordi Kathmann228211100.05240.000n/a10111075.666.7
8Yfke Hoek291419555.62150.02150.0230420117.658.9
8Julia Jorritsma1624200.0100.022100.00202111-1.725.8
10Lisanne de Jonge231447571.4400.044100.0151220159.354.9
12Katoo Koenen245011100.02150.000n/a00001054.483.3
15Richelle van der Keijl27706350.0100.04125.00310004440
21Bo Teulings300100.000n/a00n/a000100-2-1.70
24Anne van Vlijmen24525120.011100.000n/a04143051.141.7
30Marlou de Kleijn50000n/a00n/a00n/a001200-1-1
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 112005516351645.7 %20525.0 %12866.7 %4196201113819.846


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7613
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld15


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-01-25
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Noor Driessen22311.5031.50071163.6
Iris Govers22211.0021.0046785.7
Mia Hordijk188.0000.00044100.0
Sonja Kuijt2168.0031.50400n/a
Fleur Kuijt22412.0052.502101190.9
Ilse Kuijt2168.0010.50222100.0
Evelien Lutje Schipholt22311.5042.0005683.3
Ingrid van der Plas2105.0042.0011425.0
Marieke van Schie2105.0031.500020.0
Gillian Scholten11010.0000.0013475.0
Deborah Vos2105.0010.5004666.7
Totaal20 (2)17286.002613.0014425773.7 %
Tegenstander21 (2)9949.504020.005121963.2 %


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-01-25
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Rosalie Aandewiel4266.50123.0000.00200.00.0011436.41.00200.00.00000033010.042.843.217.41
Noor Driessen1328622.001088.31191.46864248.83.2310220.00.15411843.91.38184159332531101410.49103.247.424.37
Iris Govers1119317.55524.73121.0934720.60.64381026.30.9113861.50.7352833129124440.2327.733.57.28
Mia Hordijk1328321.771259.62161.23783342.32.54441329.51.00272074.11.541127387143131070.3881.446.718.94
Sonja Kuijt712517.86608.5781.14161062.51.43351337.11.867114.30.14518233562550.4440.455.524.35
Fleur Kuijt1021021.00909.00111.10391743.61.70331133.31.10292379.32.301121321018192850.4064.753.120.17
Ilse Kuijt1329222.4617213.23110.85744358.13.31592440.71.85211466.71.0816223812261821430.49116.360.531.67
Evelien Lutje Schipholt1324218.621078.23332.54693855.12.928112.50.08422866.72.1541579813201391680.69104.156.033.91
Ingrid van der Plas1333425.69957.31292.23512345.11.77321031.30.77261973.11.46396110015101621610.4898.950.323.88
Alissa van der Plas6294.8320.3300.004125.00.17100.00.0000n/a0.00336311070.244.620.011.25
Marieke van Schie1221217.67544.50312.58492449.02.00700.00.008675.00.5011253671736550.2622.745.44.89
Gillian Scholten610617.67325.3350.83261038.51.67900.00.00221254.52.0014183261053330.3122.335.814.13
Deborah Vos1326020.001138.69161.23823542.72.6939820.50.62281967.91.4626295541236820.3260.742.422.69
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a334233140000
Totaal134 (15)2598-119479.6019112.7361028346.4 %18.873269629.4 %6.4026616863.2 %11.202333926251261741614910820.42749.857
Tegenstander115 (13)2400-76158.5422317.1551220339.6 %15.622576525.3 %5.0016711971.3 %9.1513032045080187121216970.2951445


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON