Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:3282-3891
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 - Lekdetec.nl VSE 1
Datum:01-02-2020 18:00
Sporthal:Cleyn Duin
Uitslag:77 - 59
Scheidsrechter:Boudewijn van Bracht
Scheidsrechter:Sylwia Zbikowska
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen251348450.03133.322100.02236821811.755
5Rosalie Aandewiel146111100.03133.32150.001220043.561
6Iris Govers25624250.0200.022100.007011093.644
7Ilse Kuijt272628675.07457.122100.03320113125.182
7Karin Kuijt2301400.0400.0100.03500201-1.4
8Liselot Kulk400100.0100.0200.0101000-2-0.5
8Alissa van der Plas811200.000n/a2150.010101011.217
9Mia Hordijk2413155100.0300.04375.00411401712.667
11Sonja Kuijt15423266.7400.000n/a03011130.429
12Marieke van Schie21614375.000n/a00n/a14130083.975
13Tamlyn de Groot92111100.000n/a00n/a000300-1-1.7100
15Lotte van Kruistum50100n/a200.000n/a000000-2-1.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a06000000
-Totaal: 122007717412458.5 %29620.7 %171164.7 %113511171848756.650


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
0Yfke Hoek31325120.0500.02150.0210020-2-1.714
4Fenne van de Wielen12412150.0100.022100.00103000-0.852
5Gracie Roberts25617342.900n/a100.005123084.140
6Yordi Kathmann3230100.04125.000n/a02200143.230
7Anne van Vlijmen321115360.08112.522100.020143043.640
8Julia Jorritsma191036233.35120.06350.036130173.737
9Dilara Lafatan2410410550.000n/a00n/a14040061.350
12Katoo Koenen211227457.12150.02150.0461300159.161
21Bo Teulings40000n/a00n/a200.001100000.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a35010000
-Totaal: 92005914431944.2 %25416.0 %17952.9 %153172082422339


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen7512
Verloren279
Gelijk000
Gespeeld21


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2020-02-01
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Aya Darib11635.73211.9170.6412650.00.55200.00.0014964.30.82311147730250.4016.352.115.38
Yfke Hoek1949426.001628.53643.371354835.62.53461021.70.53573663.21.8936569227483051240.257039.312.35
Lisanne de Jonge720128.7110014.29131.86643554.75.0012541.70.71211571.42.1414334714131951300.6592.758.734.88
Julia Jorritsma1948025.2622411.79643.371657646.14.00571729.80.89402152.51.112099119154131162160.45123.246.718.75
Yordi Kathmann1957630.321839.63261.37562748.21.421094137.62.1666100.00.329314021131811530.27121.254.614.75
Katoo Koenen1739223.061418.29442.59874652.92.7125624.00.35393179.51.825059109161920122110.54134.754.620.6
Dilara Lafatan1226321.92695.75211.75842833.32.33200.00.00151386.71.08194261422110630.2426.437.310.13
Gracie Roberts1940621.37975.11331.74902831.11.4728517.90.26352674.31.371063732048392890.2237.436.49.38
Carlin Scholten111.0000.0000.0000n/a0.00100.00.0000n/a0.000000000-1-1.00-0.70.0-54.76
Rinske Scholten9455.00101.1150.565120.00.115240.00.2222100.00.221670220100.224.146.06.99
Nienke Slot133.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000000000.0000
Bo Teulings11444.00100.9160.5511327.30.2700n/a0.008450.00.36549231290.205.334.47.24
Anne van Vlijmen1955929.421708.95231.21813543.21.841052624.81.37332266.71.1615647924578111620.29104.742.412.57
Fenne van de Wielen1832317.94593.28211.17321031.30.5641717.10.39221881.81.00621271124143300.0914.135.71.99
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a4663460110000
Totaal182 (21)3850-139666.4832715.5782234341.7 %16.3343311927.5 %5.6729220369.5 %9.672345527861613082694712210.32749.450
Tegenstander188 (19)3850-126466.5329115.3281733941.5 %17.8438511930.9 %6.2631922971.8 %12.052135807931783302584913780.361004.747


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML