Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:3282-3877
Wedstrijd:Loon Lions VSE 1 - BC Utrecht Cangeroes VSE 1
Datum:29-02-2020 19:30
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:74 - 48
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:George Abbringh
Scheidsrechter:Nazan Celikel


Loon Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Kim Hartman291026350.03133.311100.0033120128.853
5Claire Hirman13423266.700n/a00n/a01112063.667
6Tanya Bröring309011327.32150.000n/a02432054.535
7Denise Bloemkolk931200.011100.000n/a00111021.650
9Lies van Straaten161312150.04375.022100.03242101915.494
10Lindsay Pengel2610110550.000n/a00n/a332100128.650
11Josefien Cornelissen901100.000n/a00n/a11001020.6
12Nadine Boesaart170200n/a100.000n/a31002052.3
13Fieke Ligthart1716312866.700n/a00n/a4503001810.967
16Ella Bouman14414250.000n/a00n/a11110042.650
17Maud Huijbens20547228.6100.02150.01201000-1.528
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 112007418582644.8 %12650.0 %5480.0 %162116141108557.451


BC Utrecht Cangeroes VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Marit Siersema1083200.022100.022100.003110095.782
5Maaike van Zeijl23813133.300n/a66100.003010085.871
6Anouschka Meijer23515240.0100.02150.002021010.136
6Bouwien Ravesteijn10000n/a00n/a00n/a00000000.0
7Lisa Stauffer26512150.04125.000n/a001400-2-1.842
8Ginger Schokker17202150.000n/a00n/a02012042.050
9Kim Bos1900300.000n/a00n/a020200-3-3.5
10Renee Hoveling311226233.34125.06583.3042020129.647
11Irati Beltran Hernandez1520100.000n/a22100.000000011.353
12Nicole Murugarren16603133.3100.044100.011020032.652
14Simone Hoppe1900300.000n/a00n/a2111000-0.4
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 1120048830826.7 %12433.3 %222090.9 %318514503321.446


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8917
Verloren5611
Gelijk000
Gespeeld28


Cumulatief Loon Lions VSE 1 t/m 2020-02-29
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Nadine Boesaart382.6772.3311250.0
Ella Bouman372.3372.33033100.0
Tanya Bröring33712.33103.33544100.0
Katie Bussey24120.5042.00699100.0
Josefien Cornelissen100.0011.00000n/a
Kim Hartman3175.6720.6723475.0
Claire Hirman100.0011.00000n/a
Maud Huijbens3279.0082.6707887.5
Fieke Ligthart3237.6772.33071258.3
Lindsay Pengel3165.3310.332020.0
Lies van Straaten273.5052.5001333.3
Benthe Versteeg188.0044.0002366.7
Emma de Wit155.0022.00033100.0
Totaal29 (4)28070.005914.7516405375.5 %
Tegenstander28 (4)24761.755012.5012376160.7 %


Cumulatief Loon Lions VSE 1 t/m 2020-02-29
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Denise Bloemkolk5408.0091.80102.00400.00.005360.00.6000n/a0.00033221070.171.550.06.79
Nadine Boesaart2432413.50492.04431.7918527.80.2137924.30.38141285.70.50153853156130810.2538.140.19.18
Ella Bouman2223810.82351.59281.27411639.00.7300n/a0.006350.00.1414213561026460.1918.040.17.89
Tanya Bröring2479132.9629612.33431.792187936.23.29902831.11.17705477.12.251512614144446912900.37196.943.721.90
Katie Bussey2154425.9030414.48291.381938845.64.19853237.61.52363288.91.5215476224403052230.41177.351.727.41
Josefien Cornelissen10717.1070.7050.5011218.20.2000n/a0.006350.00.30156143010.01-1.825.7-1.59
Phillepine Hartman8313.88182.2510.13500.00.0010660.00.7500n/a0.000220100100.329.160.025.33
Kim Hartman2368629.831426.17271.171023736.31.61511835.30.78151493.30.6121648527424521600.2397.544.512.08
Claire Hirman1724014.12392.29311.8225832.00.478112.50.06322062.51.185192472150180.071.041.40.77
Maud Huijbens2252723.9523210.55542.451719052.64.099555.60.23523771.21.6849121170736742840.54165.757.225.69
Fieke Ligthart2247021.3624811.27401.821989950.04.506116.70.05634774.62.1459821418482252560.54167.653.529.94
Lindsay Pengel2439216.33903.75251.04752330.70.96301033.30.42221463.60.581140511218172740.1943.539.29.59
Lies van Straaten2134916.621115.29401.90561730.40.81402050.00.95221777.30.8122456719161541360.3985.852.518.66
Benthe Versteeg38428.00279.0072.33291034.53.33500.00.0012758.32.33417218572310.3719.634.419.31
Emma de Wit284.0031.5021.00100.00.0011100.00.5000n/a0.00011020010.12-0.575.0-2.21
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a3159310150000
Totaal248 (28)4795-191568.3938513.75114747441.3 %16.9337713435.5 %4.7935026074.3 %9.292626909521803102363116180.341019.357
Tegenstander230 (24)4840-147161.2936715.29104240238.6 %16.7539414536.8 %6.0434824871.3 %10.331796288071462992073713800.291037.746


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML