Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:6413-3932
Competitie:Vrouwen Senioren Landelijk - Women's Basketball League A
Wedstrijd:Dozy BV Den Helder VSE 1 - Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
Datum:13-02-2020 20:30
Sporthal:Sportlaan
Uitslag:81 - 62
Scheidsrechter:Jan Theo Zorgdrager
Scheidsrechter:Jan Goedhart
Scheidsrechter:Vincent van Straten


Dozy BV Den Helder VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Shelaney Kopra9:002400n/a100.022100.00001000-1.353
5Mecx van Linge7:005111100.03133.300n/a11011053.362
6Leonie Plagmeijer12:0032200.011100.000n/a12100052.850
7Kiki Fleuren16:00925240.02150.022100.0132220117.557
8Amber Lewakabessy16:002200n/a200.022100.001112031.535
9Agnes van Steijn6:0002200.000n/a00n/a100100-2-2.5
10Femke Slim12:0033400.02150.000n/a310300-1-2.625
11Maaike Klein22:004111100.0100.022100.001225096.469
12Britt Zappeij28:001219666.7200.000n/a41020312716.955
14Zoe Slagter24:001058562.5100.000n/a1202007356
15Sanne van Poelgeest17:00718225.000n/a4375.041011054.236
17Sarah Curran30:0024216850.03266.722100.03443002318.260
-TEAM00000n/a00n/a00n/a23000000
-Totaal: 12199:008126562544.6 %18633.3 %141392.9 %212912171419257.451


Keijser Capital Martini Sparks VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jay-Eliza Burgos8:0003300.000n/a00n/a021100-1-2.7
5Carmen Dijkhuis20:00903266.73133.34250.000010034.258
6Kim Jaasma21:007300n/a5120.044100.010341043.152
8Demi Mulder5:000100n/a00n/a00n/a000200-2-2.4
9Meike Koelman24:0011210550.0100.03133.30111004445
10Daniëlle Pruys36:001737457.14125.07685.7151500127.960
12Bente van Beers28:001245120.03266.744100.0051100127.561
13Melissa 't Jong32:0011200.000n/a4125.01312111013
16Kirsten Simpson26:005100n/a2150.022100.001141031.687
-TEAM00000n/a00n/a00n/a26010000
-Totaal: 9200:006218301240.0 %18633.3 %282071.4 %523922313623.251


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren81220
Gelijk000
Gespeeld23


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2020-02-13
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Bente van Beers3217.00113.6705862.5
Jay-Eliza Burgos362.00103.3311250.0
Carmen Dijkhuis3155.0062.00071070.0
Kim Jaasma3279.0020.67433100.0
Melissa 't Jong3165.33113.6704757.1
Meike Koelman3196.3351.67144100.0
Demi Mulder3196.3362.0001425.0
Daniëlle Pruys34615.3372.335131586.7
Kirsten Simpson3279.0041.3332366.7
Totaal27 (4)28872.006215.5014405671.4 %
Tegenstander31 (4)25062.505213.0023406165.6 %


Cumulatief Keijser Capital Martini Sparks VSE 1 t/m 2020-02-13
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Bente van Beers19413:0021:441638.58603.161045250.02.74181161.10.58352674.31.3723771001225691970.48111.959.322.2
Jay-Eliza Burgos14291:0020:47634.50402.86762431.61.716233.30.1412975.00.641437512242191550.1913.736.15.83
Carmen Dijkhuis19309:0016:15733.84221.16572543.91.3230516.70.2613861.50.42728351729200540.1728.639.410.94
Kim Jaasma19361:0019:001146.00311.63712535.21.32631625.40.84181688.90.841536511432100620.1733.740.28.53
Melissa 't Jong19626:0032:561176.16472.471274737.02.478225.00.11461737.00.892856841639137830.1339.137.78.33
Meike Koelman19377:0019:501025.37251.32903842.22.0035720.00.3711545.50.261026362825213790.2154.739.311.76
Mar Lamadrid643:007:1020.3310.174125.00.1700n/a0.0000n/a0.00358021060.141.525.03.18
Demi Mulder16284:0017:451046.50241.50743243.22.0023730.40.44341955.91.198223093651400.1425.546.410.2
Daniëlle Pruys18535:0029:431799.94502.781295240.32.89391230.80.67483981.32.1716749029612251510.2883.747.314.83
Kirsten Simpson19541:0028:281196.26251.32923740.21.9527829.60.42412151.21.11184563841201760.1443.543.47.24
Ires van der Wal120:0020:001212.0033.004250.02.004125.01.007571.45.00123120070.355.954.226.06
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a3570350140000
Totaal169 (23)3800-134358.3932814.2682833540.5 %14.572537128.1 %3.0926516562.3 %7.17178478656156348137278100.21441.856
Tegenstander187 (19)3799-135571.3229615.5869332246.5 %16.9547015432.8 %8.1134123468.6 %12.322355077421793001885014200.371169.652


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON