Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2022-2023
Nummer:8553-6352
Competitie:Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e divisie M22 2D 01
Wedstrijd:The Black Eagles M22 2 - Attacus M22 1
Datum:25-03-2023 18:15
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:77 - 96


The Black Eagles M22 2
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Nick Voets27:35656350.000n/a200.00302002-0.944
6Mathias Koch32:55717342.9300.04125.004100021.830
8Bart Quax22:111648562.511100.08337.54401011612.264
9Justin ten Have31:5318512433.36233.36466.7242100118.644
10Jarno van de Kerkhof17:3304200.0100.000n/a36001181.6
13Martijn de Rooij34:58717228.68112.500n/a17103073.223
14Guus Durlinger32:492337457.111545.500n/a2703002013.364
-TEAM00000n/a00n/a00n/a24070000
-Totaal: 7199:547723492142.9 %30930.0 %20840.0 %1439414426639.844


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen527
Verloren4610
Gelijk000
Gespeeld17


Cumulatief The Black Eagles M22 2 t/m 2023-03-25
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Malik Bolder100.0000.00000n/a
Niek Brakkee1011811.80232.304264656.5
Guus Durlinger5448.8091.8071333.3
Justin ten Have9677.44141.56491369.2
Jarno van de Kerkhof6264.33122.0022728.6
Dirk Kerkhof6396.50101.6723650.0
Mathias Koch10383.8030.3037977.8
Bart Quax10787.80262.60061346.2
Artin Rafati11212.0033.0011250.0
Stefan de Ridder7355.00152.14361060.0
Martijn de Rooij6538.83193.17741330.8
Alek Verhofstadt263.0031.50000n/a
Nick Voets9384.22131.44081457.1
Totaal82 (12)63953.2515012.50337313653.7 %
Tegenstander0 (12)75362.7500.00000n/a


Cumulatief The Black Eagles M22 2 t/m 2023-03-25
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Niek Brakkee4106:5526:435714.2592.25482143.85.2511327.30.7510660.01.50812208660460.4335.545.021.25
Guus Durlinger5111:5322:226613.20112.20351234.32.40321340.62.6033100.00.60613190300400.3629.848.321.12
Justin ten Have4102:5525:43369.00133.2536925.02.2512325.00.7515960.02.2559148550160.1612.333.010.52
Jarno van de Kerkhof495:5823:59133.25112.7517529.41.256116.70.25100.00.001025358126450.4721.627.715.47
Dirk Kerkhof242:1321:06157.5031.5017741.23.50300.00.002150.00.50268220090.215.435.912.2
Mathias Koch599:0719:49204.0020.4014535.71.0013215.40.4013430.80.801910452020.023.330.62.95
Bart Quax5140:4428:085511.00163.20462145.74.204250.00.4020735.01.401713305303500.3637.546.818.66
Artin Rafati129:2429:241919.0044.0014857.18.0000n/a0.0033100.03.004484410220.7515.562.035.16
Stefan de Ridder490:0122:30358.75102.50381026.32.5016531.31.2500n/a0.00812204420180.209.832.413.26
Martijn de Rooij256:0228:0173.5042.0014214.31.0010110.00.50200.00.0031114104030.05-1.814.13.56
Nick Voets5124:3024:54173.40102.0018844.41.60500.00.008112.50.20614206650200.169.232.18.38
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1220122270000
Totaal41 (17)994-97957.59935.4729710836.4 %6.351123026.8 %1.76773444.2 %2.008214823052662792710.27178.1111
Tegenstander0 (5)0-34068.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.000000000340n/a340


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON