Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2012-2013
Nummer:B7000-FB
Wedstrijd:ZZ Leiden M20 1 - UBALL M20 1
Datum:24-11-2012 17:00
Plaats:Vijf Meihal
Uitslag:40 - 76
Scheidsrechter:Mervin Loyd vd Kust
Scheidsrechter:Jan-Willem de Romijn


ZZ Leiden M20 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jeroen Teeuwen2230300.0200.04375.024011142.122.2
5Boris Crama00000n/a00n/a00n/a00000000.0
6Juwan Simson35428112.5100.022100.0210510-5-5.320.2
7Tim de Jong2664600.06233.300n/a112620-4-4.825
8Sjors Bootsman20757114.311100.03266.754151061.237.6
10Ingmar Kok261016233.35240.000n/a10251132.645.5
11Koen Grimbergen19223133.300n/a200.039040170.225.8
12Bas Nelemans10213133.300n/a100.01201001-0.229.1
13Martijn Wessels2203300.0100.000n/a1221000-1.70
15Ken van Rhee20642150.000n/a6466.7180311114.164.7
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 10200402241717.1 %16531.2 %181161.1 %17317317423-1.831


UBALL M20 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Remco Kragten271144125.06233.36350.0056220129.343.5
5Thomas Veenhoven2051100.03133.322100.012121053.251.2
7Daan Smith311427457.12150.04375.00531502115.565.1
8Siem Willems301335480.04125.03266.71421101510.763
9Biko Blommestein301026466.7200.04250.0034110119.051.2
10Boy van Vliet3021110660.05240.04375.02544102116.562.6
12Marias Hagens1402300.000n/a00n/a36200083.00
15Florian Versteeg18414250.000n/a00n/a11130020.650
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 82007816402152.5 %22731.8 %231565.2 %83123141109567.854


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen437
Verloren022
Gelijk000
Gespeeld9


Cumulatief UBALL M20 1 t/m 2012-11-24
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Biko Blommestein13030.001010.0022.006466.74.00200.00.004250.02.000334110110.379.051.222.04
Marias Hagens11414.0000.0022.00300.00.0000n/a0.0000n/a0.00369200080.573.00.015.25
Remco Kragten12727.001111.0044.004125.01.006233.32.006350.03.000556220120.449.343.527.50
Daan Smith13131.001414.0022.007457.14.002150.01.004375.03.000553150210.6815.565.136.40
Thomas Veenhoven12020.0055.0011.00100.00.003133.31.0022100.02.00123121050.253.251.213.14
Florian Versteeg11818.0044.0011.004250.02.0000n/a0.0000n/a0.00112130020.110.650.04.22
Boy van Vliet13030.002121.0011.0010660.06.005240.02.004375.03.002574410210.7016.562.640.34
Siem Willems13030.001313.0033.005480.04.004125.01.003266.72.001452110150.5010.763.026.53
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a000000000
Totaal8 (9)200-76685.11161.78402152.5 %2.3322731.8 %0.78231565.2 %1.67831392314110950.4767.8531
Tegenstander10 (1)200-4040.002222.0041717.1 %7.0016531.2 %5.00181161.1 %11.0017314873174230.125.1999999999999931


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   PDF