Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:2203-IB
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - ZZ Leiden MSE 1
Datum:11-04-2015 20:45
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:71 - 64
Scheidsrechter:Rudie van Onzen
Scheidsrechter:Mike Neuhuys


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Michael Verhart001200.000n/a00n/a1312102-0.50
6Climbie Ngbala0202150.000n/a00n/a01010010.350
7Stephan Verhart05211100.05120.000n/a062120105.041.7
9Jeroen van Vugt02036350.010440.022100.01413702115.259.2
10Rob van Mil0202150.0100.000n/a01000232.033.3
11Bas de Vries0223133.300n/a00n/a04000040.733.3
12Roel Cuppen012233100.06233.300n/a0332111410.266.7
14Bas Gaarthuis016012650.000n/a5480.01610101813.856.3
15Ahmad Ishaq012310440.03133.32150.002030020.943.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 907113412048.8 %25832.0 %9777.8 %3308121237547.651


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren91120
Gelijk000
Gespeeld23


Cumulatief ZZ Leiden MSE 1 t/m 2015-04-11
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Youri van der Linden3227.3351.6722450.0
Mark Knepa300.0041.33000n/a
Alex Strating4246.0061.5006785.7
Josy Helena5306.0051.0042540.0
Youssef El Banque6284.67111.8335862.5
Leratho Biekman7172.43162.2903650.0
Shaquille Austin7223.14111.57400n/a
Floris Versteeg99610.67293.2212121580.0
Bas Nelemans13594.54463.540173548.6
Tomas Breel16845.25483.007132650.0
Wytze Blom181347.44402.222162857.1
Sander Vos20773.85271.351361442.9
Ken van Rhee201185.90603.000304468.2
Sjors Bootsman211205.71492.338143638.9
Ingmar Kok221989.00532.4126243961.5
Siem Willems2223810.82542.457517568.0
Juwan Simson221305.91482.188202387.0
Totaal218 (23)145463.2251222.269622136560.5 %
Tegenstander217 (23)164471.4836015.6511337560362.2 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML