Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:3301-IB
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - ZZ Leiden MSE 1
Datum:11-04-2015 20:45
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:71 - 64
Scheidsrechter:Rudie van Onzen
Scheidsrechter:Mike Neuhuys


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Michael Verhart001200.000n/a00n/a1312102-0.50
6Climbie Ngbala0202150.000n/a00n/a01010010.350
7Stephan Verhart05211100.05120.000n/a06212010541.7
9Jeroen van Vugt02036350.010440.022100.01413702115.259.2
10Rob van Mil0202150.0100.000n/a0100023233.3
11Bas de Vries0223133.300n/a00n/a04000040.733.3
12Roel Cuppen012233100.06233.300n/a0332111410.266.7
14Bas Gaarthuis016012650.000n/a5480.01610101813.856.3
15Ahmad Ishaq012310440.03133.32150.002030020.943.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 907113412048.8 %25832.0 %9777.8 %3308121237547.651


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren91120
Gelijk000
Gespeeld23


Cumulatief ZZ Leiden MSE 1 t/m 2015-04-11 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Alex Strating100.0011.00000n/a
Leratho Biekman188.0011.00000n/a
Shaquille Austin144.0044.00000n/a
Tomas Breel2178.5052.5021250.0
Sjors Bootsman3134.3372.3301425.0
Youssef El Banque284.0021.0011250.0
Youri van der Linden177.0022.00122100.0
Juwan Simson3186.0082.6722366.7
Sander Vos3217.0051.6732450.0
Siem Willems3144.6751.6702366.7
Wytze Blom2115.5052.5003475.0
Floris Versteeg177.0022.00033100.0
Ken van Rhee3227.3351.6704580.0
Ingmar Kok3268.6751.6746785.7
Bas Nelemans3144.67113.67061250.0
Totaal32 (3)19063.336822.6713335164.7 %
Tegenstander30 (3)14648.675016.6710407057.1 %


Cumulatief ZZ Leiden MSE 1 t/m 2015-04-11 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Shaquille Austin6183.0071.17400n/a
Youri van der Linden2157.5031.501020.0
Mark Knepa300.0041.33000n/a
Josy Helena5306.0051.0042540.0
Leratho Biekman691.50152.5003650.0
Sander Vos17563.29221.291041040.0
Youssef El Banque4205.0092.2524666.7
Alex Strating3248.0051.6706785.7
Floris Versteeg88911.13273.381291275.0
Bas Nelemans10454.50353.500112347.8
Tomas Breel14674.79433.075122450.0
Wytze Blom161237.69352.192132454.2
Sjors Bootsman181075.94422.338133240.6
Juwan Simson191125.89402.116182090.0
Ingmar Kok191729.05482.5322183256.3
Ken van Rhee17965.65553.240263966.7
Siem Willems1922411.79492.587497268.1
Totaal186 (20)126463.2044422.208318831459.9 %
Tegenstander187 (20)149874.9031015.5010333553362.9 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML