Statistieken per wedstrijd & cumulatief


Competitie:
Seizoen:
Team:
Sorteren op: Datum Nummer Score Aflopend
Alleen deze competitie

Statistieken seizoen 2014-2015
Nummer:3301-IB
Wedstrijd:The Black Eagles MSE 1 - ZZ Leiden MSE 1
Datum:11-04-2015 20:45
Sporthal:De Hazelaar
Uitslag:71 - 64
Scheidsrechter:Rudie van Onzen
Scheidsrechter:Mike Neuhuys


The Black Eagles MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Michael Verhart001200.000n/a00n/a1312102-0.50
6Climbie Ngbala0202150.000n/a00n/a01010010.350
7Stephan Verhart05211100.05120.000n/a06212010541.7
9Jeroen van Vugt02036350.010440.022100.01413702115.259.2
10Rob van Mil0202150.0100.000n/a0100023233.3
11Bas de Vries0223133.300n/a00n/a04000040.733.3
12Roel Cuppen012233100.06233.300n/a0332111410.266.7
14Bas Gaarthuis016012650.000n/a5480.01610101813.856.3
15Ahmad Ishaq012310440.03133.32150.002030020.943.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 907113412048.8 %25832.0 %9777.8 %3308121237547.651


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren91120
Gelijk000
Gespeeld23


Cumulatief ZZ Leiden MSE 1 t/m 2015-04-11 gewonnen wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Alex Strating100.0011.00000n/a
Leratho Biekman188.0011.00000n/a
Youri van der Linden177.0022.00122100.0
Youssef El Banque284.0021.0011250.0
Floris Versteeg177.0022.00033100.0
Shaquille Austin144.0044.00000n/a
Ingmar Kok3268.6751.6746785.7
Sander Vos3217.0051.6732450.0
Tomas Breel2178.5052.5021250.0
Ken van Rhee3227.3351.6704580.0
Wytze Blom2115.5052.5003475.0
Siem Willems3144.6751.6702366.7
Sjors Bootsman3134.3372.3301425.0
Juwan Simson3186.0082.6722366.7
Bas Nelemans3144.67113.67061250.0
Totaal32 (3)19063.336822.6713335164.7 %
Tegenstander30 (3)14648.675016.6710407057.1 %


Cumulatief ZZ Leiden MSE 1 t/m 2015-04-11 verloren wedstrijden
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Youri van der Linden2157.5031.501020.0
Mark Knepa300.0041.33000n/a
Alex Strating3248.0051.6706785.7
Josy Helena5306.0051.0042540.0
Shaquille Austin6183.0071.17400n/a
Youssef El Banque4205.0092.2524666.7
Leratho Biekman691.50152.5003650.0
Sander Vos17563.29221.291041040.0
Floris Versteeg88911.13273.381291275.0
Wytze Blom161237.69352.192132454.2
Bas Nelemans10454.50353.500112347.8
Juwan Simson191125.89402.116182090.0
Sjors Bootsman181075.94422.338133240.6
Tomas Breel14674.79433.075122450.0
Ingmar Kok191729.05482.5322183256.3
Siem Willems1922411.79492.587497268.1
Ken van Rhee17965.65553.240263966.7
Totaal186 (20)126463.2044422.208318831459.9 %
Tegenstander187 (20)149874.9031015.5010333553362.9 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Download Excel   XML